•  

Stwierdzam że znalazłem najgorszą rzecz we Wrocławiu.
    Powiecie "Ej @thesc przecież każdy wie że to MPK" - takiego wała

Uciekł mi tramwaj więc z uczelni do domu musiałem wracać na nogach,mi tam nie przeszkadza bo w sumie nie jestem grubasem,a przy okazji minimalizuje ryzyko uczestniczenia w jebnięciu...w jakim błędzie ja byłem.
    Nie przeszedłem 100 metrów i gościu w audi jadąc zdecydowanie szybciej niż 50 przejechał przez pasy gdy miałem zielone...eh no w sumie jeszcze na jezdni nie byłem więc aż tak się nie wkurwiłem...ale kiedy na następnych dwóch przejściach bez świateł jeden mnie przepuszczał a jak już byłem w połowie przejścia to kilkanaście centymetrów obok mnie przejechali palanci z telefonami w rękach (na drugim takim przejściu ziomek wymusił kilka metrów dalej pierwszeństwo) to już ledwo trzymałem się emocjonalnie na tym mieście.
    Combo-breaker uzupełniła Pani w citroenie które se stanęła na środku przejścia i zaczęła pisać coś na fonie,blokując owe przejście.
    Jprld.mp3

Stwierdzam jednoznacznie że piątkowi kierowcy we Wrocławiu to najgorsza grupa ludzi zaraz po hip hopie.
    Gdybym pewnie nie przestrzegał takiej zasady której uczą w przedszkolu (uważaj jak przechodzisz na przejściu oraz zasada lewo-prawo-lewo) bym pewnie czekał na SORze w 3 kawałkach. #pdk
    Oczywiście Policji nigdzie ale chociaż mam nadzieje że typek co mnie przepuścił i nagrał tego imbecyla da to na jakiegoś @stopchamteam

Tak ogólnie uważajta w Krasnologrodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #wroclaw #polskiedrogi #drogi #bekazpodludzi

źródło: wykop.pl