Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  Różowa nie chce zgodzić się na rozdzielność majątkową, mówi że związek to jedność a w takim wypadki jej ślub nie jest do niczego potrzebny (???). Ja nie chcę mieć wspólnoty bo ona w ogóle się nie rozwija zawodowo, mimo że ma prawie 30 lat to nie ma w ogóle żadnego majątku, ja będąc niewiele od niej starszym mam majątek o wartości 700.000 zł. Jest jeszcze jedna rzecz która zniechęca mnie do wspólnoty majątkowej, jej wszystkie koleżanki z którymi się spotyka nie są w związkach ze zwykłymi chłopakami tylko każdy z nich to zawsze jest jakimś kierownikiem, szefem itd. mimo że ona są szarymi myszami. Jak to ugryźć?

  #zwiazki #slub #malzenstwo

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  pokaż całość

  odpowiedzi (98)

 • odpowiedzi (28)

 • avatar

  #ford jego mać mnie dyma już mocno, zawsze bronilem samochodow Forda bo dobrze mi się jeździło ale to co się dzisiaj kolejny raz odjaniepawliło na serwisie Ford Store w Gdyni to mnie krew już zalewa.
  Przy okazji wymiany opon i jakiejś tam akcji serwisowej przeprowadzono sprawdzenie samochodu przed zimą. Spoko luz, lepiej być na zimę przygotowanym. Po sprawdzeniu informacja - wyciek z pompy wtryskowej, wymiana około 4000zl. Oczywiście po rabatach dla stałego klienta. Sporządzono ofertę, dostalismy czas żeby się zastanowić. Dodam że auto ma teraz około 3 lat i ponad 90tys km. W domu olśnienia przecież przedluzylismy gwarancję przy okazji ostatniego serwisu. Ford Gwarancja12 do ręki i do salonu umówić się na wymianę. Na miejscu kiedy serwisanci zobaczyli gwarancję natychmiast stwierdzili że sprawę trzeba dokładnie sprawdzić bo przecież to moze tylko mały wyciek. Wymienili by uszczelnienia a to już nie podlega gwarancji. Doradzcie: zgodzić się na wymianę uszczelnień i płacić czy walczyć o wymianę pompy na gwarancji skoro tak się oferowali wcześniej. Jak dla mnie to zwykły skok na kasę.
  Dodam tylko że za ostatni serwis płaciłem 5tys bo znaleźli wyciek na chlodnicy( oczywiście nie podlega gwarancji) wcześniej przy okazji zwykłego przeglądu oleje +olej w skrzyni, hamulce 4 tys zostało na miejscu. Ogólnie na samochodzie nie oszczędzam bo jeździ żona i dzieci ale wydaje mi się że wchodzę na jakiś wyższy poziom dymania mnie na kasę.

  Może ktoś poleci jakiś dobry niezależny serwis Ford w okolicach Gdyni?

  #ford #motoryzacja #serwis #fordgownowort #fordgalaxy
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (134)