•  

Jak sprawdzić jakie są języki do wyboru w danej grze w sklepie? Da się?
    #xbox #xboxone

•  

@quercy:
      -albański: "nuk"
      -angielski: "no"
      -arabski: "ليس"
      -azerski: "yox"
      -baskijski: "ez"
      -bengalski: "না"
      -białoruski: "ня"
      -bośniacki: "ne"
      -bułgarski: "не"
      -cebuański: "Dili"
      -chiński (tradycyjny): “否”
      -chiński (uproszczony): “否”
      -chorwacki: "Ne"
      -czeski: "Ne"
      -duński: "Nej"
      -esperanto: "Ne"
      -estoński: "Ei"
      -filipiński: "Hindi"
      -fiński: "Ei"
      -francuski: "Non"
      -galicyjski: "Non"
      -grecki: "Όχι"
      -gruziński: "არა" (SMS :D)
      -gudżarati: "ના"
      -hausa: "A'a".
      -hebrajski: "לא"
      -hindi: "नहीं"
      -hiszpański: "No"
      -hmong: "Tsis muaj"
      -holenderski: "Nee"
      -igbo: "Ọ dịghị"
      -indonezyjski: "Tidak"
      -irlandzki: "Níl"
      -islandzki: "Nei"
      -japoński: "いいえ"
      -jawajski: "Ora"
      -jidysz: "ניט קיין"
      -joruba: "Ko si"
      -kannada: "ಇಲ್ಲ"
      -kataloński: "No"
      -khmerski: "ទេ"
      -koreański: "아니오"
      -kreolski (Haiti): "Non"
      -laotański: "ບໍ່ມີ"
      -litewski: "Ne"
      -łacina: "Non"
      -łotewski: "Nē"
      -macedoński: "Не"
      -malajski: "Tidak"
      -maltański: "Le"
      -maoryski: "No"
      -marathi: "नाही"
      -mongolski: "Үгүй"
      -nepalski: "कुनै"
      -niemiecki: "Nein"
      -norweski: "Nei"
      -ormiański: «Ոչ»
      -pendżabski: "ਕੋਈ"
      -perski: "نه"
      -POLSKI: "NIE"
      -portugalski: "Não"
      -rosyjski: "Нет"
      -rumuński: "Nu"
      -serbski: "Не"
      -słowacki: "Nie"
      -słoweński: "Ne"
      -somalijski: "Maya"
      -suahili: "Hapana"
      -szwdzki: "Nej"
      -tajski: "ไม่"
      -tamilski: "இல்லை" (?????)
      -telugu: "నో"
      -turecki: "Hayır"
      -ukraiński: "Ні"
      -urdu: "نہیں"
      -walijski: "Na"
      -węgierski: "Nem"
      -wietnamski: "Không"
      -włoski: "No"
      -zulu: "Ayikho"

+: quercy
    •  

@rbbxx: to dzięki, ehhh. W takim razie na tagu muszę się pytać o każdą grę xD

•  

@rbbxx: o, a inaczej zapytam > czy gry, które mają oryginalne tłumaczenia będą po polsku w sklepie? Czy to też od widzimisię microsoftu?

•  

@quercy: jak kupujesz cyfrówkę, to masz dostęp do wszystkich języków.

+: quercy
    •  

@Griffith: dobra, dzięki wielkie, o to mi chodziło ;D

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@quercy: A to jest w ogóle świetnie pytanie, bo o ile znam angielski itd. to lubię mieć polskie napisy. A wydaje mi się, że nigdzie nie ma info o tym.
      Posiłkuję się trochę wejściem w osiągnięcia i jak są po polsku to gra też.

•  

@m4rciniak: noo, ja też znam angielski, ale nie władam nim jak w ojczystym języku, więc o ile do gier, gdzie fabuła nie jest kluczowa mi wystarcza, tak np. takiego Sherlocka Holmesa wolałbym w języku polskim przejść. :D

•  

@quercy: Nie no ja rozumiem problem, bo właśnie nigdzie (chyba) nie ma info o tym, czy w danym języku są chociażby napisy.
      Też się w sumie wkurzam, jak nie ma po polsku literek. A nigdy nie wiadomo (?)

Fajna byłaby taka tabelka jak na steamie: język/czy pełna lokalizaja/czy napisy

•  

Dobry temat. Podepnę się, czy Tropico 5 ma chociaż polskie napisy na xboxie?

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mój ojciec nałożył na projektanta 150 tysięcy złotych kary.
    Było u niego zlecenie na projekt drogi. Oddał projekt ale trzeba było zrobić poprawki.
    Mijały mięsace, tata do niego dzwonił z 3 razy i zawsze słyszał że już się za to bierze.
    W końcu i tak było mocno po terminie nałożył mu 30% kary, która mógł. Poszlo pismo od prawnika.
    I co? Typ od razu dzwoni do mojego ojca, ojciec nie odbiera, więc zadzwonił do drugiej osoby z firmy przeprasza, że już się za to zabiera. Dalej, że ma dziecko i żonę i ich nie stać na spłatę, że życie mu się posypie.

Jego konto zostało zajęte i to co zarabia idzie na spłatę kary.

Może mi ktoś wytłumaczyć logikę tego gościa. Typ 34 lata. Myślał że to jak na studiach po prostu nie zaliczy przedmiotu i tyle? xD nie rozumiem dorosły facet w chuj sobie utrudnił życie bo nie chciało mu się poświęcić X godzin na poprawki.
    #pracbaza #januszebiznesu #oszukujo
    pokaż całość

odpowiedzi (95)

• odpowiedzi (52)

#rozdajo Mirasy! @its_a_BAIT to ja i startujemy właśnie kampanię na wspieram.to. Z tej okazji osoba wylosowana z plusujących ten wpis zgarnie ZESTAW WSZYSTKICH KOLORÓW LOŻY! I to świątecznie zapakowanych ʕ•ᴥ•ʔ Innymi słowy 300 zł, przemielonych na kilogramy szydery, do Mirasa albo Mirabelki.

pokaż spoiler konta założone po tym wpisie - wy już wiecie co... Wyniki jutro popołudniu, losowanie https://mirkolos.pw/

Na @its_a_BAIT leci #rozdajo o myszkę gamingową #roccat oraz pudło nowej gierki, a Wy chyba boicie się plusować, bo zielonka i jeszcze nam wykop zdjęcie ukrył (ಠ‸ಠ) #pozdromoderacja... Także jak ktoś chce zajebistą myszkę za free, to wiecie gdzie się macie kierować.

Co do samej kampanii - gierka jest innowacyjna. Idealnie nadaje się na imprezę i do hardcorowego grania w towarzystwie nerdów. Nic tylko klikać i zamawiać (zwłaszcza, że przez najbliższe 2 dni jest taniej).

#grybezpradu #lozaszydercow #karcianki #gryplanszowe #ladnapani dla atencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (53)