•  

No i się lewaczek @Print_Screen zagotował, zczarnolistował mnie i usunął mój komentarz w którym odpowiadałem na wysrywy @Lipathor Wrzucam screena z moim usuniętym komentarzem poniżej jakby jeszcze ktoś miał wątpliwości czy warto z tymi trollami dyskutować i marnować czas jak ja to niestety zrobiłem.

#neuropa #4konserwy #lewica #konfederacja #polityka

źródło: 20191109_171132.jpg

•  

Komentarz usunięty przez autora wpisu

•  

@Print_Screen No i znowu mnie obrażasz?

Lewaki dupa cicho ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

•  

@Dzieban: daj go na czarno, ja tak zrobilem i od razu milej sie przeglada tagi bez tych jego oplacanych wysrywow

•  

@Dzieban: to bardzo głęboka myśl, dobrze że zachowałes ją dla nas mireczku.

•  

@Dzieban: NIe, w konfederacji nie ma ani jednego nacjonalisty xDDDDDDD
      Przedłożenie własnej siły militarnej na sojusze, to jest militaryzm
      Nie, królowie to autokraci. Autokracja jest jednym z elementów faszyzmu
      Szowinizm widać choćby w podejściu do kobiet, imigrantów czy LGBT

No, ale ja się produkuję, ale ani jednego przykładu na komunizm Lewicy nie zobaczyłem.

•  

Autokracja jest jednym z elementów faszyzmu

@Lipathor: ale autokracja, to nie faszyzm.

konfederacji nie ma ani jednego nacjonalisty

@Lipathor: a od kiedy nacjonalizm i patriotyzm jest złe? To od zawsze pożądane cechy. Nie myl nacjonalizmy z innymi rzeczami jak ksenofobia czy rasizm.

•  

@Lipathor

1. Pytałem o program a nie członków
      2. Czy ty właśnie powiedziałeś, że sojusze są ważniejsze od własnej siły militarnej?
      3. Więc każda władza jest faszystowska, dobrze wiedzieć
      4. Podaj punkt programowy dyskryminujący w jakikolwiek sposób kobiety.

•  

@Dzieban: Że w Konfederacji nie ma faszy... nacjonalistów? Przecież swego czasu Krzysiu Bosak wrzucał tweeta że wyszedł mu faszyzm w 4values, a Winnicki ma zdjęcia ze swoimi kolegami z Włoch, których zapraszał do Polski.

Pierdolenie o programie, którego konfa de facto nie ma xDD Chyba że mówimy o 100 ustawach Memcena i jego pomysłach z biciem dzieci xDD

•  

@Lipathor

Szowinizm widać choćby w podejściu do kobiet, imigrantów czy LGBT
      LGBT to jest akurat ideologia.

•  

1. Pytałem o program a nie członków
      2. Czy ty właśnie powiedziałeś, że sojusze są ważniejsze od własnej siły militarnej?
      3. Więc każda władza jest faszystowska, dobrze wiedzieć
      4. Podaj punkt programowy dyskryminujący w jakikolwiek sposób kobiety.

@Dzieban: pokaż mi program Konfederacji. W sumie od tego powinienem był zacząć xD

•  

@Kozajsza: Może dlatego, że Konfederacja to szeroki przekrój osób które łączy jeden cel - dobro Polski i zmiany systemowe w porównaniu do bezideowców z POPISPSL i lewactwa ideologicznego (Lewica). Większym zagrożeniem są ci drudzy bo o ile POPISPSL to karierowicze to ci z Lewicy naprawdę wierzą w głupoty jakie głoszą.

•  

Zaznacz prawidzwe (tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa):

1. @Volki to dzban
      2. LGBT to ideologia

Nagroda - talon na kurwę i balon.

•  

@Kozajsza: @Lipathor: Jesteście za lekcjami edukacji seksualnej w szkołach?

•  

@Dzieban: Przecież to kretyn, hipokryta co widać po wpisach w których mi odpowiada na temat marszu niepodległości - jak ktoś wyśle zboczeńców z tych ich gównomarszów to bee, grupka kilku ludzi a cały marsz ogólnie jest fajny i miły, a się sra że grupka debili na marszu niepodległości rzuca kamieniami i ocenia po nich cały marsz xDD

•  

@Dzieban: zgłoś go i zobacz jak szybko bot daje nieprawidłowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      PS zobacz sobie po lewo jakie ciekawe rzeczy: moderacja-log albo pogadaj-z-mode ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_pJIR8mEc3fZQy427roqfu9Vn920RStvv.jpg

•  

Jesteście za lekcjami edukacji seksualnej w szkołach?

@Dzieban: oczywiście, że tak
      @nbhd: słabo widać

•  

szeroki przekrój osób które łączy jeden cel - dobro Polski

@Dzieban: Myślałem że subwencje i głupie pomysły xD Już pomijam że Polska w wydaniu Konfederacji należy tylko do ludzi o ich poglądach, katolików i narodowców. Reszta to lewactwo i gejostwo i generalnie zabronić im wyrażać poglądów, albo do więzień jak to mówi Herr Braun.

zmiany systemowe

Podaj przykład zmian systemowych jakie zaproponowała Konfederacja bo nie słyszałem.

Jesteście za lekcjami edukacji seksualnej w szkołach?

Tak samo jak za lekcjami fizyki, matematyki, biologii i historii.

•  

@Lipathor: Fakt jest taki, że lewactwo jest orane na każdym kroku. Jeden prawak odpisze na jakieś gówno lewaka to całe lewactwo się zbiera i go broni xDD po dzisiejszej dyskusji doszedłem do wniosku, że gówna jakim jest lewactwo się nie tyka.

•  

@Kozajsza: Likwidacja PITu, bon oświatowy czy głęboka redukcja administracji to nie poważne zmiany systemowe?

•  

Fakt jest taki, że lewactwo jest orane na każdym kroku

@bedist: chyba w twojej wyobraźni xDDDDD

•  

@Kozajsza To dlaczego nie poprzecie Konfederacji która chce żeby rodzice wybierali do jakiej szkoły pójdzie ich dziecko w zależności od tego czy np. jest tam nauczana edukacja seksualna czy nie? Tak samo z religią w szkole

•  

@Dzieban:

Likwidacja PITu to mrzonka.
      Bon oświatowy jest niewykonalny.
      Głęboka redukcja administracji to hasło.

Raz że są to niewykonalne hasła, dwa że nie są to żadne zmiany systemowe. Zmiana systemowa to by była jakby Konfederacja złożyła projekt o zmianie ordynacji wyborczej, przebudowie struktury parlamentu czy zaproponowała zmianę w systemie administracji państwowej. To są hasełka rzucane przez Korwina i jego kolegów od lat, których nikt nigdy nie zrealizuje bo są bez sensu.

To dlaczego nie poprzecie Konfederacji która chce żeby rodzice wybierali do jakiej szkoły pójdzie jej dziecko

A to w Polsce nie możesz posłać dziecka do szkoły prywatnej lub zmienić mu placówki publicznej czy co? Zabrania Ci ktoś? xDD

•  

@Lipathor: Właśnie nie, dlatego też proponuje każdemu lewakowi pójście na badania psychiatryczne - wasze gówno jest łatwo zaorać i jest orane, ale macie problem z przyswajaniem informacji i liczy się poklask kolegów lewaków (i może lizanie jajek) - wiesz, jest idiotów na świecie ogólnie jest więcej, więc te plusiki przy waszych wysrywach chuja znaczą, bo wasze argumenty są chujowe i gówniane bardziej od tego waszego marszu xDDD (po tych plusach można niezłe czarnolisto pierdolnąć, potem wykop staje się piękniejszy)

•  

To dlaczego nie poprzecie Konfederacji która chce żeby rodzice wybierali do jakiej szkoły pójdzie ich dziecko w zależności od tego czy np. jest tam nauczana edukacja seksualna czy nie?

@Dzieban: dlatego, że to element edukacji zdrowotnej i powinna być obowiązkowa dla wszystkich uczniów.

@bedist: siedź więc sobie w swoim kółeczku adoracji i poklepujcie się po pleckach. Nic nie strację, jeśli więcej do mnie nie napiszesz, twoje posty mają zerową wartość intelektualną.

•  

@Lipathor: To ty siedzisz w swoim kółeczku z kolegami, ty hipokryto xDD razem sobie dupy lizecie nawzajem "orajac" garstke ludzi z prawej strony, ktorzy w nadziei ze moze cos wam do glowy wejdzie odpisuje na wasze gowno xDD
      Zerowa wartosc intelektualna maja twoje wpisy, bez naukowych badan nawet mi nic nie mow hyhyh

My się po pleckach nie poklepujemy, nie jesteśmy gejami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+: wAr1948
    •  

@Kozajsza:

1. Chcecie żeby edukacja była obowiązkowa więc przeniesienie nic nie pomoże. Dlaczego mam iść do prywatnej szkoły i za to płacić kiedy jednocześnie płacę w podatkach za edukację publiczną? Zresztą szkoły prywatne realizują program ministerstwa.
      2. Dlaczego likwidacja PITu to mrzonka? XDDDDD
      3. No tak, likwidacja to hasło zaś tworzenie i utrzymywanie tysięcy biurokratycznych miejsc pracy i generowanie tysięcy stron decyzji i rozporządzeń to już nie hasło.
      4. Oczywiście, że bon jest wykonalny.
      5. Dlaczego ktoś kto nie jest demokratą ma przebudowywać system demokratyczny?
      6. "Zmianę w systemie administracji publicznej" XDDD No przecież o tym mówiłem xDDDD

•  

@Kozajsza I złapałem jednego lewaka do lewakoballa xD

+: wAr1948
    •  

@Lipathor: Czyli chcesz zmuszać uczniów i rodziców do uczestnictwa w tym. A co powiesz na lekcje strzelania z broni palnej? W końcu to zagadnienie z zakresu obronności czyli bardzo poważnej dziedziny i powinno być obowiązkowe

•  

@Dzieban: Mnie tez wjebal na czarno bo nie wiedzial co odpowiadac, idiota xDD
      Z nimi nie ma sensu, hipokryzja to ich motto, do tego sa opoznieni na umysle. Zajecia z broni palnej? Propagowanie nienawisci.
      Marsz zboczencow? Walka o rowne prawa.
      XDDDD

•  

Czyli chcesz zmuszać uczniów i rodziców do uczestnictwa w tym

@Dzieban: tak jak zmusza się do nauki matematyki

A co powiesz na lekcje strzelania z broni palnej? W końcu to zagadnienie z zakresu obronności czyli bardzo poważnej dziedziny i powinno być obowiązkowe

@Dzieban: a i owszem, żałuję że nie miałem takich lekcji

•  

Chcecie żeby edukacja była obowiązkowa

@Dzieban: A Ty nie? xDD

Dlaczego likwidacja PITu to mrzonka?

PIT to lwia część dochodu państwa i najprostrzy sposób pobierania podatku dochodowego. Ciekawe czym Korwin zasypie dziurę powstałą po jego likwidacji w budżecie, pewnie paróweczkami. Chyba że ktoś wierzy że VAT to pokryje, to gratulacje, następny przystanek Tworki xD

No tak, likwidacja to hasło zaś tworzenie i utrzymywanie tysięcy biurokratycznych miejsc pracy i generowanie tysięcy stron decyzji i rozporządzeń to już nie hasło.

Oczywiście że hasło, bo nie stoją za nim żadne wyliczenia i fakty, tylko anegdotki Korwina i spółki. Równie dobrze mogę powiedzieć że pociagi powinny jeździć szybciej i mniej się spóźniać, czy to mnie predysponuje do bycia prezesem PKP?

Oczywiście, że bon jest wykonalny.

Tak samo jak likwidacja PITu i prywatna służba zdrowia. Tylko w mokrych kucowskich fantazjach.

Dlaczego ktoś kto nie jest demokratą ma przebudowywać system demokratyczny?

Dlaczego ktoś kto nie jest demokratą wykorzystuje ten system by pobierać subwencje partyjne i żyje od lat jak pasożyt z podatków uczciwie pracujących ludzi?

•  

@Kozajsza: Wystarczy zabrać wszystkie socjale, wyjebać biurokracje i urzędników i wszystko się wyrówna - ale to lewicy nie przejdzie przez myśl, bo najlepiej jak najwięcej zapierdolić pracującym i oddać biednym, a po drodze se do kapsy zajebać troche.

•  

@Lipathor: No właśnie nie powinno się zmuszać do niczego rodziców. To dopiero rodzice mogą zmusić dziecko. Dlaczego jesteś demokratą i nie szanujesz decyzji WIĘKSZOŚCI rodziców? Jeśli rodzice uważają, że dla ich dziecka będzie lepsze więcej lekcji matematyki to zapiszą je do szkoły matematycznej gdzie np. nie będzie polskiego albo tylko godzina tygodniowo. Inny na odwrót. Szkoły będą rywalizować o uczniów. Powstanie system edukacji szkolący specjalistów realizujących się w swoich pasjach i w tym czym są najlepsi.

+: bedist
    •  

@Kozajsza: A tak apropo, Konfederacja chciała stopniowo schodzić z podatku PIT żeby nie zrujnować Polski tak jak sie wam lewaczkom to śni po nocach.

•  

Wystarczy zabrać wszystkie socjale, wyjebać biurokracje i urzędników i wszystko się wyrówna

@bedist: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Widzę że doktorat z ekonomii znalazłeś w paczce czipsów Lays.

żeby nie zrujnować Polski tak jak sie wam lewaczkom to śni po nocach.

Co tam po nocach, ja całe dnie fantazjuje o jej upadku i mlaskam przy tym głośno oraz przebieram nogami tak mocno że aż mi jarmułka spadła na podłogę ostatnio.

•  

@Kozajsza:

1. Edukacja dziecka to decyzja rodziców.
      2. Jeśli zmniejszymy wydatki na administrację i programy socjalne i zwiększymy kompetencje samorządów to jak najbardziej. PIT to podatek skomplikowany i wcale nie tak dochodowy dla państwa. To nawet nie chodzi o sam podatek ale jego konstrukcję i czasochłonność w rozliczaniu. Ludzie będą mieli więcej pieniędzy - wpływy z VATu wzrosną.
      3. Dlaczego ktokolwiek ma rezygnować z pieniędzy i tracić szansę w wyścigu o słuszną sprawę? Jeśli każda partia zrezygnuje - spoko

•  

@Kozajsza: Kurwa, ale bym chciał żeby konfederacja wygrała za 4 lata i wam pyski pozamykała xDD
      Tak, po wyjebaniu socjali i innych niepotrzebnych spraw wyrówna się budżet po likwidacji PIT. Udowodnij, że nie ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@Dzieban: rodzice, ani same dzieci nie są w stanie przewidzieć, jaka wiedza przyda się bardziej dzieciom. Dlatego do pewnego etapu program powinien być jednolity i obowiązkowy dla wszystkich. Potem owszem, można rozpocząć specjalizację, ale to od etapu ex-gimnazjów.

1. Edukacja dziecka to decyzja rodziców.

@Dzieban: xDDDD

•  

@Lipathor: Rodzice nie są w stanie przewidzieć, ale jakiś tam urzędnik tak? XDDDD

•  

Rodzice nie są w stanie przewidzieć, ale jakiś tam urzędnik tak? XDDDD

@bedist: Równie dobrze możesz stwierdzić że rodzice wiedzą lepiej jak leczyć i czy szczepić dzieci od jakichś tam urzędników... oh wait ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@bedist: a teraz przeczytaj ze zrozumieniem całe zdanie, dzbanie. O ile potrafisz.

•  

@Kozajsza: Lekarz to nie urzędnik ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale kurde jesteś lewakiem, oh wait..

•  

@Lipathor: No i znowu ograniczenia xD Dlaczego dziecko które jest inteligente i wyprzedza swoich rówieśników ma być traktowane tak samo. Bo PAN URZĘDNIK tak powiedział ??? XDDDDDD

•  

@Dzieban: następny nie przeczytał ze zrozumieniem.

•  

@Kozajsza: @Lipathor: I po to istnieje coś takiego jak SZKOŁA czy SZPITAL i tam pracują specjaliści. I rodzice wybierają sobie u jakiego specjalisty będą pobierać usługi

•  

Lekarz to nie urzędnik

@bedist: Nauczyciel też nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale kurde jesteś prawakiem, oh wait...

•  

@Lipathor: Przeczytałem i nadal widzę to samo co wcześniej. Rodzic decyduje o dziecku i jego nauce, a nie jakiś urzędnik.

•  

@bedist: dziecko powinno samo decydować o swojej edukacji, jak już pozna podstawy i wie co je interesuje a co nie. Dziecko to nie własność rodziców,

•  

@Kozajsza: Dlaczego mogę sobie wybrać lekarza u którego będę się leczył ze względu na np. renomę a nie mogę zapłacić WIĘCEJ za dobrego nauczyciela którego sobie wybrałem bo są opłacani tak samo?

•  

@Lipathor: O dziecku decydują rodzice, wychowują je i utrzymują, nie urzędnicy - dziecko to nie własność urzędników.

•  

@Lipathor: O, i gdzie jest ten próg gdzie dziecko może decydować o sobie? Znowu pan urzędnik będzie decydował? To może próg wieku do głosowania też obniżmy do 7 lat? A może 8? Albo nie, 7,5. XDDDDDD

•  

@Kozajsza: Ja bym nauczyciela urzędnikiem nie nazwał. I w sumie dlatego jestem pewnie kucem - szkoła jak i szpitale nie powinny być w części administracji państwowej. Wtedy nie musieliby nazywać się urzędnikami hyhy

+: Dzieban
    •  

@Lipathor: @Kozajsza: Panowie, zrozumcie że od setek lat nie było żadnego systemu edukacji publicznej i mieliśmy wspaniały rozwój nauki i sztuki. Zrozumcie to, proszę i otwórzcie wreszcie głowy.

•  

@Dzieban: @bedist: w normalnym państwie próg jest ustawiony tak, jak na to wskazują specjaliści od rozwoju, wskazujący, że dziecko może podejmować pewne decyzje.

•  

@Lipathor: Tak? Bo badanie tak wskazało? Każde dziecko jest przecież inne, co nie? Chyba rodzice najbardziej troszczą się o dziecko i wiedzą co dla niego będzie dobre.

•  

@Lipathor: No i znowu krzywdzisz dziecko wrzucając je do worka z innymi przez co dziecko traci motywację i chęć do nauki i tracimy w ten sposób tysiące wybitnych jednostek zmarnowanych przez system. Brawo

•  

@bedist: @Dzieban: rodzice będą decydować tak, jak im się wydaje a nie tak jak jest najlepsze dla dziecka. A dla wybitnych jednostek jest nauczanie indywidualne już teraz.

•  

@Lipathor: To wiesz co siedzi w głowach rodziców? Masz dziecko? Jest zupełnie na odwrót, to ci specjaliści będą ustalać tak jak im się wydaje, a rodzice będą ustalać tak, by to ICH dziecko miało jak najlepiej.

•  

@Dzieban: I publiczny dostęp do darmowej edukacji wcale nie przyśpieszył rozwoju ludzkości i nie rozwiązał żadnych problemów. WCALE ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: literate-and-illiterate-world-population.png

•  

@Dzieban: O jeszcze ilość publikacji naukowych. Gdyby tylko było coś co łączy darmową publiczną edukację i te wykresy...

źródło: blogs.nature.com

•  

@Kozajsza: Ogólny rozwój ludzkości, a rozwój jednej osoby - widzisz różnicę? Teraz jeśli ktoś jest wybitny to chuja może, bo musi iść według programu z innymi osobami. Nie ma jak się wykazać - i nichuja żeby to obejść. Wcześniej nie było problemu, ktoś chciał to się uczył i mieliśmy różnych artystów, wynalazców i innych. Teraz nichuja - bo każdy idzie według programu, który ułożył sobie jakiś miły pan.

•  

@Kozajsza: Ale analfabetyzm to coś zupełnie innego i nie wynika tylko z systemu edukacji

•  

@Kozajsza: Gdyby tylko nie było setek innych przyczyn na to wpływających... A zresztą publikacje naukowe publikują raczej naukowcy po studiach a nie uczniowie podstawówek czy liceów?

•  

Wcześniej nie było problemu, ktoś chciał to się uczył i mieliśmy różnych artystów, wynalazców i innych.

@bedist: Nie no nie było problemu, jak wybitny byś nie był to jak nie byłeś arystokratą albo mieszkałeś na wsi czy w małej mieścinie to w takim 1900 roku nie umiałeś czytać ani liczyć i zdechłeś na cholerę w wieku 20 lat xDDDDD

Ale analfabetyzm to coś zupełnie innego i nie wynika tylko z systemu edukacji

@Dzieban: Ale że co, sam magicznie zniknął? Czy może okrutne lewaki zakazały WOLNYM LUDZIOM wysyłania dzieci do pracy przy roli i w fabrykach i kazał im słać je do szkół i uczyć czytać?

•  

@Kozajsza: Ty człowieku umiesz czytać? Piszemy o tym, że problem z programem edukacji jest w tym, że wybitne osoby nie mają szans na coś więcej niż nauka według programu z innymi, mniej ambitnymi osobami - dobrze, nauka jest dobra, podstawy - ale wybitne osoby powinny mieć prawo wyboru swojej scieżki życiowej, tak samo ich rodzice. Nie rozumiem co chciałeś wnieść tymi wykresami, bo to nie o sam fakt edukacji chodzi ale o fakt tłumienia wybitnych osób i mieszania z osobami mniej ambitnymi.

•  

Nie rozumiem

@bedist: To najmądrzejsze co dzisiaj napisałeś ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

•  

@Kozajsza: Tak, zdecydowanie dziś mądrzej wyszedłeś - przekręcając moje wypowiedzi, przekręcając fakty i pisząc o czymś zupełnie innym ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

•  

@Dzieban: Mnie też zbanował i usunął wpisy, po tym jak go wybatożyłem intelektualnie. Gość psychicznie nie daje rady.

•  

@Dzieban:
      Powiedzmy sobie szczerze - jak ktoś siedzi na Wykopie tylko po to, żeby udzielać się politycznie to musi mieć ostro na bani xD.

•  

@Dzieban: Swoją drogą to wniosek też jest inny - skoro na wykopie większość to przegrywy, to by tłumaczyło dlaczego jest tak mało prawaków, a tak dużo lewaków. Po prostu lewactwo to przegryw.

Gorące dyskusje ostatnie 12h