Wpis z mikrobloga

Wyjasnijcie mi jak mężczyźni w Polsce w tych czasach mogą być szczęśliwi, skoro muszą ogarniać siebie, dziecko i jeszcze żonę?
Nie dziwię się, że mężczyźni nie chcą sie z wami wiązać. Na poczatku związku być może i zakladacie maskę jakie to wy fajne, kobiece i ogarnięte jesteście. Ale po jakimś czasie odzywa sie u was jakas depresja czy inne problemy, albo zwykle lenistwo i niemal wszystko trzeba ogarniać za was - od wybrania miejsca i terminu na wakacje, poprzez zabrania was do restauracji (zeby mężczyzna mógł chociaż raz zjeść jak czlowiek na miescie, a nie odgrzewanego kotleta z ziemniakami) na #!$%@? wybieraniu #!$%@? ciastek do filmu (który też mężczyzna wybrał) który obejrzycie wieczorem.
Apeluję - ogarnijcie się !

Ps. Przytoczone tutaj argumenty zostaly zebrane z trzech poprzednich związków, chociaż w moim obecnym widzę, że zaczyna się dziać podobnie. Oczywiście staram się nie popełnić drugi raz tego błędu i odbijam piłeczkę w jej stronę, żeby to ona też decydowała i sie trochę ogarnęła, bo ja za nią wiecznie decyzji nie będę podejmować. Tak robić sugerował nawet psycholog. Serio, czy to sie nazywa męskość? Potrzasanie wami co chwila, zeby doprowadzic do porządku i trzymanie was w ryzach?

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #randkujzwykopem #psychologia #silnaniezaleznakobieta
  • 26
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 103
@Magiczny_Michal: może nie mam racji ale mam taką hipotezę że obydwie osoby w związku kształtują swoje charaktery i nawyki. Więc może to fakt że ty zachowujesz się w określony sposób wpływa na to że one przestają chcieć podejmować takie decyzje? Tak samo działa to w drugą stronę, ciekawe jakie cechy znikły u ciebie a nawet tego nie zauważyłeś
@Magiczny_Michal kobiety najchętniej nie podejmowały by żadnych decyzji. Nie bez powodu zawsze w wymaganiach jest "pewny siebie facet który wie czego chce od życia". To oznacza tylko tyle "podejmuj za mnie wszystkie decyzje". Jestem w stanie nawet stwierdzić że to jedna z najbardziej typowych kobiecych cech. Facet ma dominować i tyle szczególnie jak nie masz uległego charakteru. W domach gdzie kobieta podejmuje decyzję przeważnie nie ma szacunku do faceta. Musisz z tym
@KochanekAdmina: Bzdura, jestem kobietą a nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek podejmował za mnie decyzje w jakiejkolwiek sprawie i próbował narzucać jak ma wyglądać moje życie a facet z myśleniem „wiem lepiej co dla ciebie dobre/mam penisa więc to ja powinienem podejmować decyzje/jestem mądrzejszy od innych więc to normalne, że powinienem decydować” z góry odpada, w domach, gdzie facet podejmuje decyzje nigdy nie ma szacunku do kobiety
@Magiczny_Michal: Być może takie kobiety podświadomie wybierasz albo Twoje zachowanie ma na to wpływ? Pytam, bo mój facet też czasem mi zarzuca to co Ty tym laskom, a ja to odbieram tak, że po pierwsze ma dość dominującą osobowość,po prostu lubi decydować (czasem powstają na tej płaszczyźnie spięcia) a po drugie - pewne rzeczy są mi obojętne/nie mają dla mnie wagi, a jest mi miło, że on może wybrać to, na
@Magiczny_Michal: Twoim targetem są sieroty życiowe, więc przemyśl co sobą reprezentujesz i jak cie bardzo skrzywdzili za dzieciaka ze obecnie nie jesteś w stanie być z nikim kto ma swoje zdanie i silną osobowość.
4 laska z rzędy to już nie statystyka tylko twój nieświadomy wybór. Pewne siebie i zdecydowane kobiety muszą sprawiać że czujesz się bardzo malutki.