Wpis z mikrobloga

@maciejuojeju: a może poprzedni właściciel używał jej jako koparki, albo mocno podkręcał.. może to banalne, ale ja bym jeszcze sprawdził czy dobrze siedzi w slocie pcie (najlepiej wyjąć przeczyścić i na nowo osadzić w gnieździe) oraz czy okablowanie jest wporządku. No i potestował jakimś benchmarkiem, tylko w cs to występuje? Z 2 strony wychodzące czarne kreski od przeciwników widoczne w smokach? Legalny cheat? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@maciejuojeju: Miałem podobne problemy z kartą graficzną w laptopie. Za pierwszym oddaniem na gwarancję wyczyścili go, lecz to nie pomogło, a za drugim wymienili całą płytę główną i działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Edit:Po prostu grafika uległa uszkodzeniu.
@ChojaK
@plu2
@Tesiorka facet napisał, że nigdy z nią problemów nie miał, nic nie podkręcał. Robił mi testy OCCT i wszystko było git. Teraz robię sam test, ze 30 minut potrzymam i dam znać.
Plus pyta, czy aktualizowalem sterowniki do karty graficznej, bo on nie instalował. Nie instalował rzeczywiście, bo pisał jeszcze przed zakupem kompa, a ja musiałem je ogarnąć, bo chciałem w ten sposób naprawić rozdzielczość
@Antek999 od broni i od modelu przeciwnika i szło do góry. Kartę wyjąłem, przeczyscilem slot i większości to zniknęło, ale zaczęły się poajawia. Jakieś tekstury dziwne, jak będę na kompie to zrobię screena. Na reddicie podałem te same zrzuty i ludzie pisali żeby się nie martwić, bo to po prostu przez #!$%@? silnik i na kompach stricte do gier też mieli takie rzeczy. Pobrałem inne gry i żadnego problemu z nimi nie
@maciejuojeju: To wtedy stawiałbym na to, że jakieś problemy z Video RAM i tam bym szukał przyczyny najbardziej. Dosyć częsty jest to problem przy programowaniu silników graficznych i najczęściej u nas dzieje się to wtedy kiedy bufor odpowiedzialny za model 3d ma źle poustawiane wierzchołki albo indexy wierzchołków trójkąta.
@maciejuojeju: Przeczyść najpierw z kurzu. Zaktualizuj OpenGLa i DirectX do najnowszej wersji i stery karty graficznej. Jak nie pomoże to raczej coś mogło się uszkodzić, ale specjalistą od hardweru nie jestem, więc mógłby się jeszcze ktoś wypowiedzieć tutaj. Najważniejsze jest aktualizacja sterowników i DirectX/OpenGLa bo serio może to pomóc.