Wpis z mikrobloga

@Grzesiek007 Jesteś pierwszą osobą, która twierdzi, że walenie bez nuta to dyskwalifikacja. Mówię ci, że na reddicie jeśli się zapytasz to KAŻDY ci odpowie, że tylko walenie z wytryskiem jest niedozwolone #!$%@? mać
@Szefereq: weź tak na zdrowy rozsądek pomyśl, co ci daje walenie bez nuta? Ani nie oszczędzasz czasu który przeznaczasz na walenie, ani nie poprawiasz sobie psychiki, ani nie masz żadnych benefitów typowych dla nofapu, więc jeśli twoim celem jest walenie bez nuta żeby się móc pochwalić że nonutnovember przetrwałeś to jesteś po prostu głupi XD
@Grzesiek007 Nosz #!$%@? nie wyczymie jeśli tak jest w #!$%@? oficjalnych zasadach to chyba coś to daje z resztą ja tego nie robie dla żadnych benefitów, bo takich nie ma tylko żeby sprawdzić moją siłe woli i wiem, że po częsci właśnie trochę #!$%@?łem, bo zdarzyło mi się fapnąć raz czy dwa ale nie edgować chociaż to i tak jest dozwolone chociaż nie zalecane i #!$%@? co ja będe sie słuchał randomowego
@Szefereq: silną wolę testujesz a i tak walisz XD, kto ci niby powiedział że na reddicie są oficjalne zasady? Prawda taka że sobie bierzesz te zasady na których ci wygodniej, benefity są tylko ludzie ich oczekują po tygodniu nofapu, to co gadasz nie ma sensu typie XD