Wpis z mikrobloga

@marian-stefan: ja właśnie dlatego nie poszedłem na marsz. Tyle razy byłem oglądałem tę patologie w akcji zadymy przekleństwa agresja z braku laku przyśpiewki "raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę" (nic się nie zmienia czerwona hołota ma się dobrze cały czas zajmują ciepłe posady czy np. stefan michnik na wolności bezkarny- jeżeli to tacy idealiści to pojechaliby do Szwecji i urządzili lincz na zbrodniarzu komunistycznym) pamiętam jak stałem w pobliżu płonącego wozu
ale to ty jesteś gościem na marszu organizowanym przez nich xD


@siwy92: dlatego właśnie ten marsz jest patolą. twór zorganizowany przez miłośników nazizmu dla niepoznaki podających się za faszystów z ONR, najskrajniejsze środowiska kiboli i Młodzież Wszechpolską oraz innych śmieszków rozsianych po skrajnie prawej stronie wachlarza. w którymś roku dotychczasowy marsz patoli został legitymizowany przez skrajniejszych polityków PiSu jak Zawisza i nagle dorobiono mu łatkę festiwalu miłości do ojczyzny, na którą
ONR to największa zakała tego marszu


@siwy92: ONR to jeden z najlepszych akcentów na marszu: "zakaz pedałowania", "tylko polska katolicka", "raz sierpem raz młotem tęczową hołotę" i inne przyśpiewki tego typu.