Wpis z mikrobloga

Wszystkim których tak bolą Marsze Niepodległości w Warszawie przypominam że mogą zorganizować coś własnego. Marsz kończy się o 19 a #warszawa to duże miasto, więc można zrobić coś swojego "pozytywnego", a nie tylko wszystko w kontrze do narodowców.

Jak wam przeszkadza "zawłaszczanie" Święta Niepodległości przez złych ONRowców to może ruszcie dupy, wy powinniście byli te dupy ruszać kilka-kilkanaście lat wcześniej, ale wiadomo, wtedy patriotyzm to był rasizm i fu, i w ogóle szuru buru nie myślmy o przeszłości bo to robią tylko zaściankowe dziadki a my tera w Unii jesteśmy! Nie chciało się zrobić czegoś z przytupem i werwą no to teraz macie. Nawet mi was nie żal.

#marszniepodleglosci #bekazlewactwa #11listopada #4konserwy #takaprawda
  • 27
a w innych miastach takie fajne świętowanie jest. no ale nie, mam się #!$%@?ć i już xD co wy macie w łbach
i jeszcze te wszystkie CLI KOL RLE i inne powiatówki parkujące na chodnikach. ha tfu
No właśnie, czyli można.


@ramzes8811: ale czyja to wina, że nacjololo i #!$%@? sebki zjeżdżają się z całej Polskii raz w roku do Warszawy odpalić race i pokrzyczeć "#!$%@?ć tvn", bo tylko tak potrafią świętować odzyskanie niepodległości? No tak jest i tyle. Zoo w Warszawie raz w roku to coś co przeżyjemy.
@nie_jem_grzybow:

ale czyja to wina, że nacjololo i #!$%@? sebki zjeżdżają się z całej Polskii raz w roku do Warszawy odpalić race i pokrzyczeć "#!$%@?ć tvn"

Głównie środowisk lewicowych i GW, którzy w latach 2010-2011 zrobili swoim bólem dupy i próbami blokowania ogromną reklamę i poparcie stosunkowo niewielkiej imprezie organizowanej przez narodowców. Gdyby nie Antifiarze, Szczuki i Michniki to MN nadal miałby góra kilka tysięcy ludzi. xD
@ramzes8811: coooo? :D to wina "lewactwa", że takie bydło istnieje w Polsce i skupia się wokół środowisk narodowych? No nie. To problem ze słabo wykształconą, sfrustrowaną częścią społeczeństwa, która potrzebuje takich prymitywnych rozrywek i wroga, by poczuć się lepiej.

podsumowując: nie jest to żadne świętowanie tylko spęd średnio rozgarniętych ludzi wykorzystywanych przez cwaniaków do robienia kasy.
@nie_jem_grzybow:

coooo? :D to wina "lewactwa", że takie bydło istnieje w Polsce i skupia się wokół środowisk narodowych?

Umiejętność czytania ze zrozumieniem się kłania. To nie wina lewactwa że tacy ludzie istnieją, winą lewactwa jest to że swoim bólem dupy zamienili marsz kilkuset osób na marsz kilkuset tysięcy osób xDDDD
@nie_jem_grzybow: @ramzes8811:

Sorry, ale MN został wypromowany w 2010 i 2011 przez GW, SLD, Biedronia itp. Gdyby nie zaczęli w swoim autorytatywnym tonie określać komu wolno, a komu nie wolno manifestować swoich poglądów, nazywać polskich narodowców nazistami, zwoływać antifę z zagranicy i wyłazić ze swoimi rewolucyjnymi chórkami to MN byłby marginesem skupiającym sympatyków MW i ONR. Dzięki próbie ograniczania wolności zgromadzeń, wolności słowa i wyzywania szerokiego nurtu prawicy narodowej od
@makrel_gieldowy: no tak, już pisałem: wina moja, bo miałem rower i mi ukradli. Jakbym nie miał to by mi nie ukradli.

Nie ma znaczenia, że hasła na marszu od zawsze to: dzielenie Polaków na prawdziwych i nieprawdziwych, #!$%@? TVNu + zapraszanie przez nacjonalistów organizujących marsz podobnych szurów z całej Europy. Nie ma też znaczenia #!$%@? się kibolstwa z policją (tak, wiem: przez prowokacje Tuska). Wszystko wina GW, bo zwróciła uwagę na
@nie_jem_grzybow:

dzielenie Polaków na prawdziwych i nieprawdziwych, #!$%@? TVNu


W 2010 i 2011 to GW i SLD twierdzili, że cały ruch narodowy to naziści. Jak ktoś zrzec się suwerenności jak Ruch Palikota i GW to można mieć wątpliwości co do ich tożsamości? TVN kłamał wielokrotnie niemal jak TVP, więc niby dlaczego mieliby być szanowani?

Nie ma też znaczenia #!$%@? się kibolstwa z policją (tak, wiem: przez prowokacje Tuska).


No tak, pacyfikacja
@ramzes8811: @makrel_gieldowy: chyba zapomnieliście, że w pewnym momencie marsz został aprobowany przez część polityków PiSu, którzy narobili oficjalnego, medialnego rozgłosu tej imprezie. od tego momentu w świadomości społecznej marsz zaistniał jako wydarzenie patriotyczne, a nie tylko okazja do #!$%@?.
@InspektorDupa: odnoszę się do początkowych lat dlatego, że miałem możliwość obserwacji zdarzeń na żywo kiedy Marsz zaczął nabierać popularności. Poparcie przez PiS i budynia po przejęciu władzy na pewno dały mu kolejny zastrzyk popularności, no i PO z Sienkiewicz przestała ręcznie sterować MSWiA, więc służby nie miały prikazu na nękanie marszu.
@makrel_gieldowy: mówię o "pierwszym" poparciu przez ludzi takich jak Zawisza, który w mediach opowiadał, że to jest marsz patriotów, a nie jakichś narodowców czy kiboli - nie mam na myśli tego, co nastąpiło po ostatniej zmianie władzy PO - PiS. to tak gwoli ścisłości.