•  

Tak mnie ciekawi co robią normiki no mamy qrwa weekend tak ten jest jeszcze dłuższy sobota, niedziela, poniedziałek 3 pełne dni wolnego czasu i co taki normik robi od momentu otworzenia oczu do ich zamknięcia w nocy jak on spędza czas ? #przegryw

•  
      Przegrywiusz

0

@Gandern: No wieczorem to chyba każdy wie co robi

•  

@Gandern: w sobote pewnie bylo pite w 3 pary innych normikow jakiegos jacka danielsa,potem kłotnia/albo secks, w niedziele pewnie do zabki po chleb czy chrupki i moze jakies hehe piwko, a dzis to pewnie smutek bo znowu foch/klotnia rozowej i dni urlopowe juz sie skonczyly.W sobote wyszedlem na miasto wyslalem do trzech osob zapro dawaj na piwo to 2 powiedzialo ze nie moze, a trzeci nie odpisal XDD https://www.youtube.com/watch?v=ewAyKOs9o98

•  

@otylygrubas: jakie prawdziwe takie niby norniki a na łańcuchu nigdzie nie pójdą nie wyjdą pasji brak bo różowa zabroniła hu##j z takiego ruc#$nia jak ci nic nie wolno

•  

@Gandern:

U rodziców dziewczyny na obiedzie i planszówkach

•  

@Greenvidia: planszówki ? wydawało mi się że wśród normików taka aktywność może zostać uznana za nerdowską i nudną

•  

@Gandern:

Tylko jeśli wierzysz że 'normik' to legendarne stworzenie wyglądające dokładnie tak jak opisują je ludzie na tagu, gdzie jakieś 50% użytkowników to była gimbaza i licbaza, której najwiekszym problemem jest to, że szkaluje ich Mati z 2b, a Natalka z 3c smiala sie ostatnio jak ich mijała. 30% to trolle, którzy larpują przerysowanego przegrywa dla beki. Reszta faktycznie ma jakieś problemy i gubi się w natłoku fałszywych informacji.

•  

@Greenvidia: to może mnie uświadomisz dla mnie normik to taki typ człowieka który ma dużo znajomych zawsze na weekend znajdzie się ktoś kto z nim chętnie spędzi czas, ludzie do niego lgną, nie ma problemów w kontaktach społecznych co za tym idzie na 20 lvl potrafił mieć kilka różowych i ogólnie odnosi mniejsze bądź większe sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym

•  

@Gandern:

Normik może mieć kilka różowych, albo jedną, albo żadnej w tym wieku. Może być nieśmiały, ale próbować sobie z tym radzić. Może być w trakcie edukacji, pracowac w gównorobocie, ale uważać, że życie nie jest złe bo inni mają gorzej. Życie składa się z sukcesów i porażek i te drugie dużo łatwiej przychodzą wszystkim, niż te pierwsze. Normalny człowiek nie ocenia drugiego po jego hobby (chyba że jest solidnie pierdolnięte, np kolekcjonowanie organów w formalinie). Jeśli ktoś szkaluje Cię bo masz nerdowskie zainteresowania, albo np. lubisz surrealistyczne kino hiszpańskie, to on jest spierdoliną bo przeszkadza mu coś, co nie ma na niego wpływu. Nie mam jakoś wielu znajomych - ale wśród tych których mam są i ludzie, których nazwałbyś 'normikami' i tacy, ktorych można nazwać 'przegrywami' a i pewnie jakiś 'oskarek' by się znalazł. Są wobec siebie jak ludzie. Zachowania, które tutaj czytam, niby spotykające przegrywów ze strony tych mitycznych bananowców i normanów to autentycznie jak kiepskie kalki z głupich filmów dla młodziezy w latach 80tych. Nie zaprzeczę że za gówniarza można mieć przerąbane jak się nie pasuje do reszty, ale dorabianie do tego ideologii że cąły świat jest zły i czycha na biednych nas, to w najlepszym przypadku lekki narcyzm i egotyzm, w najgorszym - paranoja i coś co wymaga solidnej interwencji psychologicznej, MOPS i kuratorium.

+: Gandern
    •  

@Greenvidia: Na pewno masz trochę racji, ale rozumiem też tych chłopaków którzy uważają że świat faktycznie jest zły gnębienie przez wszystkie etapy edukacji czy inność potrafi konkretnie zniszczyć psychikę choćby ja, jak ktoś używa słowa gimnazjum to mam ciarki na plecach, w każdym razie przez choćby gnębienie tworzy się izolacja jednostki która co raz bardziej odbiega od norm społecznych i oddala się od społeczeństwa czego efekt można zobaczyć na tagu gdzie wiele osób jest w moim wieku okolice 20 lvl, teoretycznie jest to " najlepszy wiek " na wszystkie normickie aktywności, tylko jak je wykonywać jeśli społeczeństwo nas osrało w czasach rozwoju, a teraz bez znajomych, bez social skilla i pojęcia co jest akceptowalnym zachowaniem a co jest creepy nie możemy tych czynności wykonywać ? Na pewno wielu normików ma podobne zainteresowania do moich czy innych ludzi z tagu i moglibyśmy z nimi prowadzić ożywioną dyskusję, tylko jak do takiej dyskusji czy spotkań z normikami doprowadzić jeżeli osiągnęło się właśnie wiek gdzie większość ma już stworzone swoje siatki społeczne i niekoniecznie mogą chcieć kogoś do nich wpuścić, dodając do tego fakt że w przypadku rozmowy z nieznaną/ledwo poznaną osobą wychodzi z człowieka na wierzch wycofanie społeczne, gigantyczny stres i zostaje uznany za creepa

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

@Greenvidia: Bardzo możliwe że nawet mój bo pisałem właśnie ostatnio o tym, że tag się zmienił niestety na gorsze, ale póki jeszcze jest kilku dobrych chłopaków to będę tutaj razem z nimi się nawzajem wspierać w przegrywie

Jeżeli jest tak jak mówisz to byłbyś dobrym przykładem dla wielu z nas co zrobić aby do wygrywu się zbliżać nie myślałeś kiedyś o tym, żeby dać dłuższy wpis z radami ? Ewentualnie mógłbyś mi tutaj coś poradzić co może pomóc w dążeniu do wygrywu, na pewno coś z tego postarałbym się wdrożyć w życie w najbliższym czasie

•  

@Gandern:

Pisałem kilka razy pomniejsze posty o tym że jeśli ktoś jest zainteresowany rozmową i punktem widzenia, to zawsze może pisać na priv do mnie, ale to były pomniejsze posty (np w odpowiedzi na czyjeś) i zainteresowania nie było.Nie sądzę,żeby jeden duży post coś wniósł, bo temat zostanie rozjechany przez trolli. No i nie uważam się za jakiegoś specjalistę do spraw wychodzenia z przegrywu, bo prawda jest taka, że co pomoże jednemu, nie pomoże drugiemu. Ale jeśli np historia mojego spierdolenia miałaby pomóc, lub zainspirować przynajmniej jedną osobę, to zawsze jestem gotowy się nią podzielić, podać kilka dobrych rad, pomysłów na rozwiązanie problemów, czy zrobić uczciwe oceńmordę dla kogoś. Tak więc - jakby co, to zawsze możesz pisać priv. Szanuję to, że mogę z Tobą podyskutować bez wyzwisk, rzadka okoliczność na mirko.

Gorące dyskusje ostatnie 12h