Wpis z mikrobloga

Nie wiem który już raz budzę się z ręką w nocniku.

Jako że do końca roku zostało 50 dni, postanawiam zmienić swoje codzienne nawyki -koniec z graniem po 6h dziennie i bezsensownym przegladaniu internetu, koniec z zaglądaniem na tagi cycate, npc wjeżdża konkretnie, koniec z codziennym piwkiem na apetyt, koniec ze spaniem tylko 6h na dobe. Od tego wszystkiego już powoli dostaje jobla.

Nie chcę wyjść do ludzi i położyć kres mojemu przegrywowi. Chce się nauczyć samomotywacji i dyscypliny, żebym lepiej się czuł. Wiem, że ludzie uczą się tego latami, ale ten mój projekt to takie symboliczne uderzenie w stół. Będę wołać plusujacych w sylwestra.


#przegryw #depresja

Mój tag #trzymajciesietam zachęcam do podobnych przedsięwzięć.
grap32 - Nie wiem który już raz budzę się z ręką w nocniku.

Jako że do końca roku ...

źródło: comment_4RuIo9jEy9v2jsZdEzLPMOsXsBMxNi6u.jpg

Pobierz
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@grap32: Popieram mocno, widać że dobrze zdiagnozowałeś swoje problemy i zaczynasz od fundamentów. Na pewno dobry kierunek, stopniowo leć malymi krokami dodawaj kolejne wyrzeczenia, zapisuj każdego wieczora plan na kolejny dzień. Zapisuj ważne rzeczy w jakimś OneNote żeby ci nie uciekały priorytety. Ustal cel i do przodu, cieszę się że próbujesz namówić do tego również innych bo widać że masz duze predyspozycje aby sobie poradzić, dobrze abyś stworzył sobie grupke max
@SarahC: czytał książki, słuchał audiobooków, ćwiczył swój niemiecki, uprawiał jogę,
pomysłów jest sporo jak zagospodarować ten czas.

Zaczynam od tego, że idę do roboty normalnie na 7, nie jak wcześniej na 9 do 17 jak podludz.