Wpis z mikrobloga

Po prostu fajnie by było mieć drugą osobę, przy której czułbym się swobodnie, której mógłbym zaufać, do której bym coś czuł, z którą byłbym jednością. Do tego dochodzą oczywiście seksy i spędzania z kimś czasu


@RobieZdrowaZupke O to to. Do tego dochodzą żarty czy memy, z których się oboje śmiejecie, wspólne zainteresowania. Taka bratnia duża, która o ciebie dba i o którą ty dbasz. Taka potrzeba wynika u mnie chyba z braku
Czemu wszyscy chca byc w zwiazkach


@Out_of_range: Ale skąd taki wniosek? Masz na to jakieś badania? Wszyscy chcą być szczęśliwi, a związek na początku daje dużo szczęścia. O seksie nie wspominając.
Ja jednak jestem realistą i wiem, że to jest kwestia kilku miesięcy, jak się obie strony przestają sobą fascynować i zaczyna się #!$%@?ć.
Dlatego ja bym może i chciał pobyć w związku, jednak robiąc bilans zysków i strat, to jednak
@Out_of_range: Nie tylko dzieci. Jesteśmy istotami stadnymi i w podświadomości mamy zaszyte mechanizmy zapobiegające wykluczeniu. Mody, korposzczurki, miliony zł w przemyśle reklamowym - to przykłady jak silny jest mechanizm.

Przykładowo są firmy, które by wprowadzić nowe ubranie na rynek wynajmują osoby, które mają je nosić np. w centrum miasta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)