Wpis z mikrobloga

@FLAC: Dunno, pytanie dotyczyło tłumaczenia i ćwiczenia angielskiego, a że jest to dobry sposób na poznawanie słownictwa to spytałem. Po za tym stawianie na równi oglądanie bajek a propagowanie patologii... ¯\_(ツ)_/¯
@AryanWonderBoi: no tak, wrzucanie wpisów w których pucujesz się że jesteś lepszy od innych bo masz jakieś tagi na czarno na pewno sprawi że ludzie przestaną je obserwować i się w nich xD
nawet nie udawaj że to coś innego niż bicie się wzajemnie po pałkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@AryanWonderBoi:

A gdzie ja się pucuje że jestem lepszy?

o właśnie tu:

Wytykam co najwyżej waszą głupotę

i jeszcze tu:

Plecaki spakowane do szkoły wypopki? Taki obraz wasz.


Jeśli jara Cię oglądanie takich jednostek jak rafatus, kononowicz czy magical to gratki dla ciebie.

nie jara, sam mam większość z tych tagów na czarno ale nie robię wpisów o tym żeby sobie ludzi od głupków powyzywać bo rozumiem że ludzie mogą lubić
@ShadyTalezz: po czy jednocześnie dodaje że sam nie uważam się za lepszego o tu > co nie znaczy że ja jestem alfą i omegą.
Natomiast ostatni cytat jest wzięty z dupy, po prostu składam ci gratulacje gustu. A o gustach się podobno nie dyskutuje. :)
@AryanWonderBoi:

Natomiast ostatni cytat jest wzięty z dupy, po prostu składam ci gratulacje gustu. A o gustach się podobno nie dyskutuje. :)

no właśnie ten wpis to dyskusja o guście i wyśmiewasz w nim gust innych. Jeszcze ubzdurałeś sobie w główce że jeśli się tego czepiam to sam muszę być osobą która czyta te tagi i mi gratulujesz gustu o którym nie masz pojęcia xD