Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dodaję z anonimowych, bo będą po mnie jechać a moje konto jest zbyt znane ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wytłumaczcie mi moje postępowanie (może być i stereotypowo): przed poznaniem obecnej narzeczonej piwniczyłem sobie spokojnie i mirkowałem jak każdy z nas. Często udzielałem się w postach związanych z lgbt, marszami równości itp. Ogólnie byłem za takimi rzeczami i popierałem lewą stronę. Obecnie, po narodzinach dziecka uważam to za niewłaściwe i irytuje mnie np. przychodzenie z kolorową flaga na marsz niepodległości czy twierdzenie, że pary homo to normalność.

Żeby było jasne: pieniądze od PiSu mnie nie przekupiły, bo ja PiSu nie cierpię. Kościół też mi prania mózgu nie zrobił, bo jak nie wierzyłem tak dalej nie wierzę. Moja luba w ogóle się nie interesuje takimi rzeczami i zwyczajnie z nią o tym nie gadam, więc wejście pod pantofel też odpada. Telewizji nie oglądam, prasy nie zmieniłem. Znajomi pozostali ci sami. Skąd więc taka zmiana u mnie? Co spowodowało zmianę światopoglądu? Bo założenie rodziny to chyba za mało?

#neuropa #lgbt #4konserwy #konserwatyzm

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 11
Czy Twoja niechęć ma duży związek z potomstwem, chęcią obrony go? Odpieluszkowe zapalenie mózgu daje czasami takie objawy, że rodzice nagle zaczynają wierzyć, że ich kaszojady są centrum wszechświata i każdy się nimi interesuje. Stąd też konserwatywna propaganda lubi używać argumentu obrony swoich dzieci przed złymi pedałami.
@eyehategod myślę, że nie trzeba jakieś głębokiej refleksji nad sensem życia, żeby zmienić myślenie. #!$%@?ąc od tego, czy wpis jest zarzutka czy nie, według mnie sama zmiana otoczenia i życia przecież wpływ na to, jacy jesteśmy. Trudno cały czas analizować zmiany, jakie w nas zachodzą xdd a to że op pyta się wykopków, dlaczego tak się dsieje, to już osobny temat xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Zacząłeś wierzyć, że od widoki tęczy Twoje dziecko zmieni się w geja i nigdy nie da Ci wnuków, a że jesteś egoistą i chcesz mieć wnuki to skrycie chciałbyś teraz by wprowadzono batożenie gejów i zakaz pokazywania LGBT w przestrzeni publicznej, wtedy jak twoje dziecko będzie gejem to nie pomyśli ze to jest OK i albo zostanie samo do końca życia i zabije się z powodu depresji bo nie będzie