Wpis z mikrobloga

Ukrainiec mi na olxie #!$%@?, ze chce auto kupić i już dzisiaj przyjedzie, obawiać się czegos, czy bez problemu pchnąć? Dodam, ze auto to e46 xD nie wiem czy wszystko normalnie przejdzie, czy będą jakieś problemy. Autem zostaje w Polsce nie wyjeżdża za granice.
#motoryzacja
  • 15
@tomaszq: Mial kupić słuchawki dokanałowe. Uprzedzałem go przed przyjazdem że nie ma testów i rezygnacji z kupna bo to niehigieniczne. Albo się decyduje od razu albo nara. Przyjechał, włożył słuchawki do uszu po czym powiedział że za mało basu i nie kupi a przez telefon to nie zrozumiał o co mi chodzi. Zrobiłem błąd że nie wziąłem kasy z góry (nauczka na przyszłość). Także nigdy więcej ukraińskich robaków. Wolę nic nie
Szkoda gadać, przyjechali jakieś 2 cepy zaczęli te brudne łapy pchać w każda szczelinę auta, pokopali po kołach, przejechali się, z bananem na mordzie wyszli i zaproponowali mi 50% ceny xD powiedziałem ze nie i tylko mi czas zmarnowali i wache w aucie, bo se trochę pojeździli, wsiedli do swojego gruza i mi pod chata stali 2 godziny i co 10 minut proponowali nadal ta sama kwotę, czasem 100zl więcej lub mniej