•  

Cześć! Szukam programu/aplikacji do monitorowania czasu pracy i prostego zarządzania zespołem.
    Praca w mojej firmie polega na tym, że jest kilka brygad 5-6 osobowych na czele których stoi brygadzista. Brygady pracują w różnych miejscach. W danym programie chciałbym stworzyć bazę wszystkich pracowników, po czym brygadzista codziennie dodawałby osoby (np. poprzez kliknięcie w aplikacji na telefonie) które wchodzą w skład jego zespołu oraz ich czas pracy. Ponadto dobrze by było dodać funkcję jaką pełnił pracownik danego dnia.
    #praca #produktywnosc #zarzadzanie #zarzadzanieprojektami

•  

Najprostsze i darmowe rozwiązanie, które przychodzi mi do głowy to Planner od Microsoftu (masz apki na wszelkie możliwe urządzenia) lub z podobnych to Trello. To odpowiedziałoby na Twoje potrzeby przypisywania osób do brygad/miejsc. Silos/Bucket może być traktowany jak nr brygady, a Zadania/Taski jako pracownicy (możesz bardzo dużo szczegółów dopisywać i dodawać do tasków), których możesz danego dnia przenosić do odpowiednich silosów (brygad). Nie wiem co dokładnie potrzebujesz w kwestii czasu ich pracy ale coś da się wymyślić tam pewnie. :)

•  

@Artvr_Geni lub jeśli nie znajdziesz niczego co ostatecznie będzie pasować to można napisać spersonalizowaną

•  

@reboot: W takim razie zapoznam się z nim bo jeszcze nigdy nie korzystałem.
      Po zastanowieniu doszedłem do wniosku, że mógłby sprawdzić się excel online. Prosta tabela z podziałem na dni tygodnia, w której brygadzista z rozwijanej listy dodawałby osoby w swojej grupie i wpisywał czas pracy danego dnia.
      Trello i inne aplikacje do zarządzania projektami w tym wypadku średnio się sprawdzą ponieważ moim głównym założeniem jest monitorowanie czasu pracy i obecności. Planuję wprowadzić z czasem jakiś program do zarządzania projektami, ale na chwilę obecną będzie to przerost formy nad treścią ponieważ brygady to pracownicy fizyczni i mają praktycznie jedno zadanie. A druga sprawa to to, że nauka jakiejś aplikacji może ciężko przebiegać u niektórych...

Gorące dyskusje ostatnie 12h