Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Nie polecam toalety męskiej w Ikea #wroclaw. Podczas korzystania z pisuaru zaczęło dmuchać i mnie ochlapało #zalesie

  odpowiedzi (24)

 • avatar

  Przeniosłem się ostatnio do biura typu co-working w Warszawie. Pracuję w przestrzeni współdzielonej z kilkoma osobami z zagranicy. Mam tu dwóch Holendrów, którzy zajmują się newsami, tj. jeden filmuje dla serwisów informacyjnych (jakieś wywiady, wydarzenia itp.), a drugi zbiera informacje i pisze (chyba artykuły, ale nie wiem dla jakich serwisów).

  No i wczoraj siedzę i słyszę jak jeden drugiego namawia żeby mnie o pomoc poprosił. Chodziło o przetłumaczenie na angielski słów wykrzykiwanych przez megafon na dostawczaku oklejonym hasłami anty-lgbt (podpisany stoppedofilii.pl). Jak zacząłem mu mówić co tam słyszę to chłop zdębiał. Jak doszło do końca i tekstów o tym że edukacja seksualna służy uzależnianiu dzieci od seksu to poszedł po notesik i wynotował to wszystko. Generalnie obaj byli w szoku jak to usłyszeli (w sumie ja też), mimo że w sprawach politycznych są świetnie zorientowani.

  Dzisiaj rano jak zobaczyłem że niejaki Artur H. z fundacji Pro - Prawo do życia, która jest odpowiedzialna tę akcję dostał zarzut posiadania treści pornograficznych to mało butów nie pogubiłem jak leciałem do biura żeby powiedzieć chłopakom co się odjebało xD. Nie mogli w to uwierzyć, za głowy się złapali. Teraz widzę że klawiatura nie wyrabia nad pisaniem artykułu o tym wszystkim xDDD.

  To już oficjalne, ja Serrrek zostałem właśnie dumnym targowiczaninem.

  TL;DR Doniosłem na nasz kraj, zdradziłem husarska ojczyznę

  #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazkatoli #polska #lgbt #bekazpodludzi
  pokaż całość

  odpowiedzi (45)

 • avatar

  Postępowe Niemcy nie przestaną mnie zadziwiać. Dziecko znajomej (lvl 12) z lekcji seksuologii wróciło do domu bogatsze o wiele ciekawych informacji oraz kilka fantów (pic rel.). Miarka ze zdjęcia służy do mierzenia instrumentu oraz doboru gumy. Ale to nic. Oprócz niej każdy dostał 4 gumy. Po 1 sztuce w każdym rozmiarze (S, M, L) oraz jedną wzmocnioną. Tą ostatnią polecono im stosować (a jakżeby inaczej) do stosunku między dwoma mężczyznami.
  Nie mogę tego rozchodzić biorąc pod uwagę, że to lekcja dla dwunastolatków ( ಠ_ಠ)

  #lewactwo #homoseksualizm #lgbt #niemcy #edukacja
  pokaż całość

  odpowiedzi (67)