Wpis z mikrobloga

Ale niektórzy lekarze to konowały komunistyczne. Idę do laryngologa wczoraj wchodzę tam i mnie się pyta baba, co z gardłem. No to mówię uczucie wysuszenia w krtani, ból, przeszkoda, drapanie. To mi sprawdza gardło, potem krtań, mnie dzwiga, a ona "Proszę się opanować, bo będę musiała Pana znieczulić" no #!$%@? mówię jej, że próbuje, ale jest to ciężkie, bo mnie przez refluks dzwiga. 2 podejścia mówi mi, że nic nie widzi. Za trzecim jakoś poszło, mówi: "...nic tam nie ma. Uczucie przeszkody na tle nerwowym. Dziękuję. Ja się pytam a od czego mnie boli? Jakieś zalecenia? "Niech sobie Pan kupi siemię lniane, dziękuję" Wyszedłem stamtąd i #!$%@?. Nawet nie wiem, czy faktycznie mnie dobrze zbadała, czy się #!$%@?ła, bo mnie dzwigało, i powiedziała na odczepne, żebym se już poszedł.
#przegryw #nfz ##!$%@?
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@GreatestLoser: @leac: @Zabomen_2: w tym kraju żeby chorować trzeba mieć zdrowie... ja już straciłem wiare w nfz wszędzie chodzę prywatnie. Termin do kardiologa 6miesięcy chyba, że 150zł to za tydzień. Miałem ósemke do wyrwania i zgłosiłem się do najlepszego ośrodka chirurgicznego koło Katowic. Nie udało się wyrwać zęba bo nie potrafili mnie znieczulić dostałem maksymalną dawkę + nawet więcej i nic. Poszedłem prywatnie zapłaciłem 800zł nawet ukucia nie poczułem.
@GreatestLoser: Miałem coś podobnego i lata próbowałem dojść do tego co to może być. Myślałem, że uczulenie na seler bo często mi się tak robiło np. po barszczu. Niedawno mnie przypadkiem laryngolog (byłem z zatokami) uświadomił, że mam nadkwaśność i kwas żołądkowy może powodować opuchnięcie dróg oddechowych. Aha, a też długi czas byłem przekonany, że to na tle nerwowym.