Wpis z mikrobloga

#pokemon #nintendo #nintendoswitch #gry
ale mnie rozwalają ludzie, którzy bronią nowych pokemonow tylko dlatego, że w stronę twórców kierowane są groźby. Nie zrozumcie mnie źle. Ludzie, którzy grożą śmiercią itp. to psychopaci i powinni się leczyć, ale to jest mniejszość, która głośno wykrzyczała kontrowersyjne frazesy. Wszystko to obrywa się szczerym i uzasadnionym opiniom, które mądrze punktują problemy gry. Mam nadzieję, że recenzje nie będą lizaniem dupy twórcom, bo hihi pokemony gierka dla dzieci, daj dzieciom cieszyć się produktem XD

Tak dla sprostowania to marka pokemon jest mi bliska serduszku i na prawdę serce mi się kraja jak widzę obecną sytuację :(
  • 10
via Android
  • 0
@Avogadrus no i git, najważniejszy jest fun z gierek i nikomu tego nie zabraniam (broń boże). Sam prowadzę wewnętrzną walkę nad zakupem, ale prawdopodobnie wybiorę co innego.
@Szczaf: zrobiłam małe TL;DR postu z Reddita. Ogólnie grze brakuje ważnych funkcji i ma wiele niedociągnięć.

https://www.wykop.pl/wpis/45249901/o-co-chodzi-z-tymi-nowymi-pokemonami-wszedzie-czyt/#comment-159684767

Trochę mam nadzieję, że brak muzyki w walce z legendarnym psem to wina spiraconej wersji gry... Ale na resztę nie mam za bardzo wytłumaczeń. Miałam kupić Switcha dla tej gry, no ale cóż, czekam do następnej generacji albo jakiejś innej gry którą się zajaram ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kimczi: to niech ludzie grają sobie w jedną z 20 poprzednich części, przecież to w 95% identyczne tytuły, a najnowsza graficznie wygląda tak samo jak poprzednie dwie z 3ds.