Wpis z mikrobloga

Tylko inteligentna i stabilna emocjonalnie kobieta jest w stanie przyznać się do swojej hipergamicznej natury.
Gadzi mózg i hormony sterują kobietami w taki sposób by wykluczyć z cyklu reprodukcyjnego najsłabsze jednostki. Brzydkich, niskich, o zaburzonej gospodarce hormonalnej, ze słabymi genami, z defektami, niezaradnych.
Kobieca "miłość" jest płytka i oparta na pożądaniu, które rodzi się tylko w obecności silnego genetycznie mężczyzny.
Gdzie jest w takim razie miejsce dla mężczyzn klasy "B"? Oczywiście w roli spermochlipów i beciarzy. Do takiego beciarza kobieta nigdy nie poczuje pożądania w dni płode, bo wtedy mózg nakazuje jej znalezienie najlepszego samca, za to gdy pojawia się wizja bombelka kobieta chętnie akceptuje beciaka jako pewny sposób na zapewnienie swoim genom przetrwania.
Jesteś słaby, niski, brzydki? Idź zbierać kasztany, a nie pchasz się do nieuczciwej walki o cipe.
#przegryw #blackpill #redpill #rozowepaski #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #seks #zwiazki
ChamskoCytuje - Tylko inteligentna i stabilna emocjonalnie kobieta jest w stanie przy...

źródło: comment_ZaOiFZ5tQJoH4banuESpzgD0mEqDEUb7.jpg

Pobierz
  • 14
@stulejan_perspective: Ja ogólnie odkryłem że to nie wiem od czego zależy, ale zadbany czy nie, ogolony czy nie, długie czy krótkie włosy, przed czy po schudnięciu - cały czas mam mniej więcej podobne powodzenie u kobiet. Większy wpływ ma kraj w którym się znajduję.

Zmiana fryzury, schudnięcie itd, ma tylko znaczenie u gejów. Kobiety najwyraźniej nie patrzą na nic tyko na rasę.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ChamskoCytuje: bety nie są takie złe, to tylko jeden poziom za alfa. Zwykle wiedzą, że są betami i jakich cech im brakuje i starają się je "nadrobić", wygenerować swoim zachowaniem. Dalej są inne typy; gammy itp, które są prawdziwy przegrywami, bo nie są samoswiadomi albo są tacy brzydcy, że nie mogą wybrzydzac i nawet mimika zachowań alfy nic im nie da ()
Gdzie jest w takim razie miejsce dla mężczyzn klasy >"B"?


@ChamskoCytuje jeszcze do wojny w Wietnamie wojsko pozostawało dobrą opcją dla samotnych facetów. Na wojnie większość poborowych ginęła przez brak doświadczenia. Potem wojny skończyły się w naszych białych rejonach świata i stulejarze zalegają w piwnicach zamiast ginąć w wieku 19-20 lat na froncie.
@ChamskoCytuje: Ja się tylko cieszę, że w okresie dojrzewania nie miałem wykopu i nie wiedziałem, że będąc niski i mając cofniety podbródek nie ma się szans na dziewczynę bo bym w to uwierzył XD

A miałem, szło mi całkiem sprawnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Także polecam wam chłopcy w tym okresie dać ten tag na czarnolisto