Wpis z mikrobloga

Siemka, będzie nieco sentymentalnie, ale postaram się krótko - 15.11.2015 otworzyliśmy z żoną (wtedy dziewczyną) sklep. Pojutrze #soxinthebox ma czwarte urodziny, wydarzyło się dużo, a Wy byliście dla nas bardzo ważnym elementem. Pojawiły się tutaj słowa miłe i motywujące, czasami też krytyczne, ale wnioski zostały wyciągnięte. Poznałem wykopowych organizatorów wykopparty, na imprezach nasze skarpetki gościły kilkukrotnie, znalazłem tutaj bardzo miłego fotografa, który zrobił nam super zdjęcia, a teraz dostaje pm z pytaniami o promocję, bo mamy pośród Was wielu stałych klientów. Przede wszystkim jednak mamy tu na mirko ludzi, którzy są i dzisiaj nie wiem, czy nasza marka istniałaby bez Was. Dziękujemy.

A co do tych promocji, oczywiście robimy urodzinowe #rozdajo! Pośród plusujących ten wpis wylosujemy przy pomocy #mirkolos użytkownika, który zrobi u nas zakupy za 100PLN i za nie nie zapłaci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Losowanie odbędzie się jutro koło 22.00, zielonki młodsze niż ten post nie biorą udziału!

Dodatkowo na hasło „tylkomirko” otrzymacie 15% zniżki na soxinthebox.pl Promocja potrwa do końca tego tygodnia, tj. do 23:59 dnia 17.11.2019.

Dziękujemy i pozdrawiamy,
Kolorowe skarpetki w pudełkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#soxinthebox #prezent #modameska #modadamska #noszekolorowe #socksinthebox #skarpetkiboners
Sox-in-the-Box - Siemka, będzie nieco sentymentalnie, ale postaram się krótko - 15.11...

źródło: comment_QJmQDxHkMJLYRFEXKncAXw6PLrRlgOGU.jpg

Pobierz
  • 104