Gorące dyskusje ostatnie 12h

Moi rodzicie prowadzą dość dobrze prosperująca restaurację. Zasadniczo nie pracuje tam bo mam swoją pracę i tak mi lepiej. Czasem pomagam rodzicom jak jest taka potrzeba. Dzwoni ojciec i prosi żebym przyjechał jak mogę bo kierownik jebnął l4 i nie ma komu robić. Wziąłem urlop i przyjechałem ogarniać knajpę. Młyn jak chuj, sam wziąłem tace i pomagałem dziewczynom na sali bo nie ogarniały. Obserwowałem w rogu sali parkę. Całkiem wyglądający gość i dziewczyna. Nie chce jej obrażać ale wyglądała jak szafa trzy drzwiowa xD. Jedzą, jedzą i dziewczyna po jakimś czasie poszła do kibla. Gość wystartował jak z procy w moją stronę, dał mi 50 zł za pizzę i wypierdolił z taką prędkością drzwiami że prawie się wyjebał. Tak sobie myśle to była pewnie niespodzianka z tego całego tindera? XD

#heheszki #tinder #badoo #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (24)

ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
    #tinder #badoo #podrywajzwykopem

odpowiedzi (36)

Znasz to uczucie gdy kończy się w tobie dziewczyna, a zaczyna kobieta?
    Gdy wzburzone hormony wydzielane przez gruczoły gotując się i wrząc uderzają w dolne partie twojego ciała by z tyłu wybuliło ci dupe tworząc z niej potężną broń do uwodzenia samców, a z przodu zalało cię nieokiełznanym ciągle cieknącym śluzem pozostawiającym codzienne plamy pożądania na bieliźnie? Od tej chwili on tam ciągle jest i ciągle się saczy bo nigdy nie wiesz kiedy będziesz potrzebować wsunąć w siebie z cichym mokrym mlaśnięciem... gotowego samczego bolca...
    W tym punkcie znajdowała się Pani z obrazka...
    #dupeczkizprzypadku
    pokaż całość

odpowiedzi (64)