Wpis z mikrobloga

331003,42 - 15,54 - 7,51 = 330980,37

Powoli do celu.

Dzisiaj znowu nieco zaspałem – ale tym razem na szczęście tylko trochę… Obudziłem się o 4:33 i szybko udałem się do salonu w poszukiwaniu ciuchów.
Jak zwykle, trochę zeszło zanim - przyświecając sobie latarką w telefonie – znalazłem wszystko czego szukałem. W międzyczasie przypałętał się kot, twierdząc że właśnie musimy wspólnie zaśpiewać najsmutniejszą piosenkę świata w pt. „w miseczce jest skisłe mleko”.

Tym razem nie było wtop i o 4:59 wyszedłem przed dom. Nie dość, że cieplutko (9°C), to jeszcze smog rozwiany przez wiatr - sama przyjemność. Trochę mokro, ale nie padało.

Jak zwykle, gdy mam za dużo czasu (a miałem, bo dzieci do szkoły na 9), popuściłem gumę w majtach i zwolniłem - ale nie żałuję, bo zaliczyłem po prostu przyjemny bieg. Tempo wyszło 5:49 min/km. Nie uświadczyłem nawet śladu wschodu Słońca... może innym razem.

A wieczorem mordęga na bieżni. Spasowałem po pokonaniu 7,5 km w tempie 4:57 min/km - chciałem dociągnąć do 9,5 żeby mieć zaliczone dzisiaj 25, ale najnormalniej w świecie stwierdziłem że mi się nie chce ¯_(ツ)_/¯ Ale dobre i to. Przynajmniej bez stresów się wykąpałem i odebrałem młodego z treningu.

Na dzisiaj styknie, rano trza po bułki pobiec.

Miłej nocy!

Pobierz enron - 331003,42 - 15,54 - 7,51 = 330980,37

Powoli do celu.

Dzisiaj znowu nieco za...
źródło: comment_5BdlVcjq28yXvWOAtPnJZsD12sMkFlh4.jpg
  • 8
wykresy z bieżni. Śmiesznie wygląda wykres tempa, biorąc pod uwagę, że - pomijając pierwsze 40s rozpędzania - było stałe, ustawione na 12,3 km/h.
No i mój ulubiony progress tętna...
Skalibrowałem zegarek, zobaczymy czy za tydzień będzie lepiej mierzył - dzisiaj każdy kilometr ogłaszał co 1300m pokonanych na bieżni.
Pobierz enron - wykresy z bieżni. Śmiesznie wygląda wykres tempa, biorąc pod uwagę, że - pomi...
źródło: comment_Y4O5TG1yRc08B2j9UQkOlOXiAw9IO8pL.jpg
@Bulva: Oficjalna apka garmina @enron jak Ty masz siłe wstawać o 4:30 na rany chrystusa( )


@Shusey: się idzie przyzwyczaić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak się chce biegać i wyrobić ze wszystkim, to jest to jedyna opcja ¯_(ツ)/¯