Wpis z mikrobloga

Siema Mirki,

UWAGA NA SKLEP NEONET!!!!

Sytuacja wygląda tak, kupiłem na stronie Neonet.pl czytnik Kindle Paperwhite 3. Przyszedł elegancko do paczkomatu, i w sumie miał być już prezentem na święta, ale odpakowałem żeby sprawdzić czy działa. Okazało się że sprzęt jest cały porysowany, nawet lekko poszczerbiony. #!$%@? zadzwoniłem do Neonetu, gdzie kazano mi złożyć reklamację, bo jak będę dokonywał normalnego zwrotu i sprawdzą czytnik, to mogą go odrzucić bo na pewno ja zniszczyłem. A teraz jak sobie myślę to jaki sklep kiedykolwiek przyjął reklamację na uszkodzenie mechaniczne ? ŻADEN. Najpewniej jest to sprzęt odnowiony przez Amazona, i nie było nigdzie takiej informacji. Sprzęt kupowany był jako nowy. Ktoś ma doświadczenie z takim gównem, i co najlepiej zrobić?

Btw. To już kolejne przygody z tym sklepem raz mama mojej różowej kupiła laptopa bez dysku, i bujała się ze sprawą 2
miesiące...

#neonet #oszukujo #krecimymalysza #kiciochpyta #smutnazaba #kindle #amazon
rumek - Siema Mirki,

UWAGA NA SKLEP NEONET!!!!

Sytuacja wygląda tak, kupiłem na...

źródło: comment_iDQreQFawqkcTYt5cfrPrTFpis6n9XuH.jpg

Pobierz
  • 20
Najpewniej jest to sprzęt odnowiony przez Amazona


@rumek: Najpewniej to jednak nie, bo odnowienie polega na włożeniu używanej elektroniki do nowej obudowy. Moim zdaniem to po prostu czyjś zwrot, który sprzedali tobie. Tak czy siak #!$%@? na maxa, ja kiedyś dostałem odkurzacz samochodowy z czyimś kurzem w środku - Avans oddał kasę grzecznie. Nic nie bój, będzie dobrze.
@rumek jeśli kupiłeś sprzęt jako osoba prywatna, to w takim wypadku firma, która go sprzedała (neonet) musi w razie czego udowodnić, że wysłali Ci sprzet bez wad
@rumek: mi sie zdarzyla taka sytuacja: kupilam Mamie jakis tam sprzet do podpiecia do tv (nie chciala zmieniac tv, a chciala miec smart tv) i byla tam m.in apka netflixa, ale z aktywnym kontem i tym sposobem od lipca moja Mama ma pelny pakiet netflixa zarejestrowanego na pana Jurka.
Edut: sprzet kupiony w normalnej cenie, zadna wyprzedaz.