Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (68)

 • avatar

  Okej, tak więc kontynuuję wczorajszą akcję związaną z uszkodzeniem mojego auta poprzez wrzucenie czegoś do układu paliwowego.
  No więc poszedłem do niego wieczorem z rękawiczkami bo brzydziłem się to dotykać gołymi rękami. Wychodzi na to, że miałem dobre przeczucie, żeby zabrać ze sobą rękawiczki. Po wyjęciu okazało się, że jednym z medykamentów są czopki. Może sąsiad już ich używał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Drugiego niestety nie potrafię zidentyfikować - to jakaś powlekana tabletka, ale nie bardzo wiem z czym w środku. Załączam zdjęcie wyjętych leków.

  Obecnie podjąłem się testu. Umieściłem te leki w dwóch osobnych szklankach do których wlałem benzynę. Zobaczymy czy się to rozpuści czy nie. Będę mógł dzięki temu ocenić jak bardzo źle mogło się skończyć to dla auta.

  Następnym krokiem będzie rozwieszenie kartek z informacją nt. poszukiwanych świadków i chyba rzeczywiście zgłoszę sprawę na policję.

  Dodatkowo tak jak zasugerował jeden z komentujących zakładam tag - #chorysamochodnatabletkach. Jeżeli nie chcesz być wołany/a to zaobserwuj go. Będę tam dodawał kolejne wpisy.

  #mechanikasamochodowa #patologiazewsi #patologiazmiasta #bekazpodludzi #saab
  pokaż całość

  odpowiedzi (111)

 • avatar

  Według najnowszych badań jak chodzi o portale takie jak wykop czy reddit:
  - 90% użytkowników nie przejawia żadnej aktywności - okazyjnie plusuje, w ogóle nic nie pisze, tylko czyta tj. lurkuje
  - 9% okresowo dodaje wpisy, plusuje wpisy w wąskim zakresie zainteresowań
  - 1% aktywnie tworzy różnorakie treści, dodaje znaleziska na wykopalisko, bierze aktywnie udział w dyskusjach

  Ta reguła po angielsku bywa nazywana 1% rule i wyrosła w czasach największej popularności forów internetowych, ale sprawdza się też na reddicie, czy wedle moich obserwacji też na wykopie.

  Ten wpis też przeczytają tysiące (szczególnie że bordo mają większe zasięgi), odpowie lub da plusa w porywach kilku

  #ciekawostki #nauka #internet #zajebanezreddita
  pokaż całość

  odpowiedzi (111)