Wpis z mikrobloga

Co może być powodem tego, że czuję kłucie na dole pleców przy samej dupie, np podczas wiszenia, gdy robię brzuch. Mam też czasami takie dni, że mnie po prostu boli, bo pracuję cały dzień przy kompie. I siędze jak debil. Co można robić poza kontrolowaniem postawy w ciągu dnia?

Czuję też podobny ból przy ciągach, ale nie podczas wykonywania ćwiczenia, kiedy trzymam pozycję, ale np między seriami, przed, lub po samej serii.

#mikrokoksy
  • 7
@seanconnery: Ogólnie to przede wszystkim takie z gumą (bodaj to się nazywa odwodzenie nogami ?), robiłem też dużo martwych i przysiadów to wiadomo że też wchodzi mocno w tyłek, do tego z dwoma gumami w hip hinch'u z gumami chodzenie do boku. Trochę tego było, myślę ze jednak wszystko po trochu się na to złożyło, tyle że mnie cały czas kontrolował trener itd, wiec myśle ze wizyta u fizjo nie zaszkodzi.
@lalkarz: Boli cię przy plankach ? Miałem podobnie i skończyła się siłka i połowa sportów. Niezdiagnozowana przepuklina: jak po martwym pie***** nie mogłem chodzić. Zaczynało się od takiego typu bólu. Nie życzę, wydaje mi się że, warto rezonans kręgosłupa zrobić.