Wpis z mikrobloga

Gurwa, Twitterowe pismaki nagle spuszczają się jakim to Stolar jest fantastycznym trenerem i ojojojo jaka ta Wisła niedobra. Gdyby Stolar był tym samym Stolarem co rok temu, to do żadnej zmiany pewnie by nie doszło, a my bylibyśmy pewnie w okolicach 7-8 miejsca. Nie wiem co się #!$%@?ło w przerwie letniej, ale jak widać nowy styl gry naszego masterminda okazał się być w fallus nietrafionym pomysłem.
A i zarząd pewnie stwierdził, że nie ma co czekać, tylko trzeba zastosować terapię szokową i w końcu zdobywać jakieś punkty. Bo jak chcemy, żeby było lepiej to utrzymanie jest rzeczą absolutnie konieczną. Spadek nie wchodzi w grę. I utrzymamy się w dźwięku pękających dup.
#wislakrakow
  • 5
@naavalu: Wlasnie troche mnie dziwi, ze jak odchodzil Sa Pinto lub Zielinski z Arki to nie bylo takich tekstow.

Z calym szacunkiem, ale Wisla nie ma kadry na 16 miejsce w lidze, tak samo nie miala rok temu. Trener nie zrobil nic wielkiego ponad stan, za to w 2019 roku mial multum bezsensownych porazek, wraz z imponujaca seria porazek na koniec. Jeszcze brakuje tylko informacji o tym, ze powinien Brzeczka w
@miki4ever: Właśnie o to też chodzi, kto pamięta o fajnym do oglądania, ale jednak kompromitującym zupełnie 4:5 U SIEBIE ze SPADKOWICZEM z Legnicy? Dwa żenujące mecze z Arką, #!$%@? z ZAGŁEBIEM SOSNOWIEC. 5:2 z Lechią, 3:3 i 4:0 z Legią i 5:2 z Lechem naprawdę kompletnie przeinaczyły sposób w jaki na ten zespół się patrzyło. Wisłę z tego i tamtego sezonu łączy zasadniczo tylko jedna rzecz - 'gra' w obronie i