Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Minishcap: @ZnubionekFan: @chuckmls: @boa_dupczyciel: dałem 3 strzały w okolicach szyji i się nie duszę, powiem więcej prawie nie wyczuwam zapachu. Nie wiem czy to mój nos jest przyzwyczajony do zapachu skóry i go nie wyczuwa czy co. Z nadgarstka czuję po przyłożeniu do nosa ale też jakoś nie powalająco. Z opisów tutaj co po niektórych spodziewałem się jakiejś bomby pokroju Black Afgano czy TV
@Wygryw_z_wyboru: Z tych zapachów co wymieniłeś to akurat znam wszystkie, i jak dla mnie jeśli chodzi o moc to sprawa wygląda tak: TV > LY > BA. Gdzie Black Afgano zarzuciłem na ostatnią podróż do Chin i po 28h nadal go wyczuwałem. Tytan trwałości.
Co do La Yuqawam to miałem z nim jedną sytuację, gdzie przez kilka tygodni po kupnie miał na mnie średnie parametry. Zakładałem go do biura i nikt
@Wygryw_z_wyboru: to samo u mnie, kupiłem na ostatniej promce w notino. Spodziewałem się mega projektującego mocarza, a niestety po 2x psiku na nadgarstki, szyję i ramiona zapach był wyczuwalny jedynie przy skórze. Sam zapach bardzo ładny, ale mój egzemplarz kompletnie odbiega od tych pochwał, które przeczytałem w internecie :/