Wpis z mikrobloga

@liberte2137: Ale skąd to zdziwienie? Jak odśpiewywali hymn ZSRR i bolszewickiej rewolucji komunistycznej (Gawkowski z filmiku też jest ich posłem w obecnej kadencji) a jeden z posłów nawet na ślubowaniu zrobił leninowski bolszewicki salut - czyli podniesiona w górę pieść i podwinięte rękawy u koszuli symbolizujące rewolucyjną klasę robotniczą? Od dawna wiadomo kim są.
ArpeggiaVibration - @liberte2137: Ale skąd to zdziwienie? Jak odśpiewywali hymn ZSRR ...
@liberte2137: pytaj się mnie a ja ciebie. Nie osądzili zbrodniarzy z PRLu i nawet aparatczyków i agentów komunistycznych nie wywalili z urzędów państwowych sądów wywiadu i organów siłowych to obecnej nowej fali tez nie sądzą w postPRLu.

Obecnie mordercy i kaci stalinowscy umierają w ciepłych łóżeczkach a idioci mają bekę z określeń w stylu układ magdalenkowy czy okrągłostołowy albo banda czworga. Komuna w PL nadal silna a swój swojemu oka nie
@ArpeggiaVibration: To jest gigantyczny skandal, że komunizm nie jest realnie piętnowany. Ludzie z tej całej połączonej lewicy jawnie odnoszą się do komunistycznych ideałów i nikt nie ponosi konsekwencji.. Warto jeszcze przypomnieć Biedronia i jego magnesy na lodówce: Che Guevara i Mao Zedong... Przypominam - temu ostatniemu przypisuje się odpowiedzialność za śmierć 70 mln ludzi.
@Halbr: jakie? to wszysto się zdarzyło i ma jasny przekaz oraz genezę ideową. No i nie wiem z czego miałeś bekę bo to nie jest śmieszne. Zdjęcia z głównego topiku też nie są z tego roku tylko poprzednich lat gdy Razem nie było w koalicji tylko osobno i latali z tymi swoimi patriotycznymi flagami - z tego roku jest tylko salut komunistyczny jednego z posłów podczas ślubowania - W tym roku