Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mircy, słuchajcie, co się stało.

Mieszkam od urodzenia w bloku, 7 pięter z wielkiej płyty, niby wybudowany już po upadku Polski ludowej, no ale nadal trochę w tym stylu. Dość długo moim sąsiadem zza drzwi był mój najlepszy kolega, który jednak w czasach gimbazy przeprowadził się gdzie indziej. Mieszkanie wykupił jakiś bankier i około 2 lata temu przerobił na takie typowe klity, wynajmując je dla 5 osób. No i tu zaczynają się schody. Już jakiś czas w jednym z pokoi mieszka Ukrainka. Zauważyłem, że około 4:45 codziennie wychodzi do pracy ( mam okno na wspólny balkon i późno kładę się spać, więc czasem podejrzę, co tam się dzieje ). Wraca chyba około 15, czasem gotuje, co tydzień też odkurza wspólny korytarz i go myje. Pamiętam również, że podczas ostatniej tej prawosławnej Wielkanocy na tym wspólnym balkonie ta Ukrainka siedziała sobie z 2 znajomymi. No generalnie ona tu robi zakupy, sprząta, śpi, po prostu mieszka. Nie wiem już, co o tym wszystkim sądzić.

#ukraina #polska #wojna
    pokaż całość

odpowiedzi (54)

No dobrze, trochę niepewnie, ale robię #rozdajo.

Do wygrania jedna praca w formacie A3 w stylu jak na zdjęciach (zdjęcie na zielonej ścianie od jednego Mirka, dla którego stworzyłam te ptaszyska ʕ•ᴥ•ʔ)
    Temat wybierasz sam z zakresu zwierząt, owadów i ptaków, a ja wykonuję pracę i wysyłam na mój koszt.

Plusujący biorą udział w losowaniu, które odbędzie się jutro o 20:00.

Zapraszam też na ig: https://instagram.com/heillienne?igshid=YmMyMTA2M2Y=

#tworczoscwlasna #rysujzwykopem
    pokaż całość

odpowiedzi (25)

Walka #allegro z podróbkami w praktyce #perfumy

odpowiedzi (55)