Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mam przeczucie, że Pani Olga Tokarczuk odbierze Lechowi Wałęsie palmę pierwszeństwa w kompromitowaniu rozumu i godności człowieka
  #bekazlewactwa #kolorowaagitacja

  odpowiedzi (52)

 • avatar

  Kisne z tych ludzi co rano pierdolą się z jakąś skrobaczka przez 5 minut. Ja przed wyjściem zagotowuję wodę i nalewam w butelkę potem.wylewam na szyby i po 20 sekundach można jechać. Wiem Ameryki nie odkryłem i sposób stary jak świat. No chyba że skrobanie niektórym sprawia przyjemność to spoko skrobcie se xD #motoryzacja #zima

  odpowiedzi (52)

 • avatar

  Hej mirasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Zapraszam do wzięcia udziału w #rozdajo - do wygrania dwa vouchery do Multikina na miejsca VIP i SuperVIP. Vouchery ważne we wszystkich Multikinach w Polsce, 7 dni w tygodniu.
  Jeżeli nie chcecie polegać na szczęściu, zapraszam do kontaktu na priv. Koszt jednego vouchera to 16 zł, dostępne tylko 10 kodów, także spieszcie się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Aby wziąć udział zaplusuj ten wpis, wybór zwycięzcy przez losowanie, które odbędzie się jutro o godzinie 12:00. Z udziału wykluczone są osoby udzielające się na tagach związanych z patostreamami, przegrywami i ich "płodnymi julkami" oraz osoby, których konto ma staż krótszy niż tydzień.

  Powodzenia!

  #kino #film
  pokaż całość

  odpowiedzi (12)