Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@staryhaliny: Też tak pomyślałam. XD Jedynym jego atutem był miły głos, ale do tej babki zupełnie nie pasował. Szkoda policmajstra, bo fajny taki miś, a ona wolała chudzielca. ;_;

@elektroda_topliwa: policjant za niski dla niej. Ona przy swojej figurze będzie zawsze popierdzielać w szpilkach, żeby dodać sobie atrakcyjności.

Widać też jedno - faceci single szukają zazwyczaj jakiejś odskoczni - działka, sztuka, książki, gry komputerowe... I trochę odcinają się tym od
@staryhaliny: Niższy od niej tylko w tych nieszczęsnych szpilkach. :P Więc dalej mi go szkoda. ;_; Kochał pieska strasznie, tacy ludzie z reguły mają kochane serca.

A kobiety też miewają samotnicze pasje, jedna babeczka łowi ryby i jest bardzo ładna. :D

Generalnie polecam kolejne odcinki, bo jest trochę kopalnia beki z niektórych uczestników. XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elektroda_topliwa: nie zapominaj że to jednak policjant - zryta psychika przez ten zawód, a do tego 43 letni emeryt, facet który nagle porzuca aktywność zawodową, przestaje stawać przez wyzwaniami, mierzyć się z problemami zawodowymi itd. za chwilę zglupieje. Działka to pasja, ale facet w sile wieku musi też "walczyć", mierzyć się z czymś, rozwiązywać problemy i czerpać z tego satysfakcje. Inaczej sfiksuje ;)

Chyba zacznę to oglądać z różową ;))
@staryhaliny: Wojskowi czy policjanci długo nie wytrzymują z reguły na wczesnej emeryturze, więc nie zdziwiłabym się jakby sobie jeszcze znalazł coś żeby dorobić. :P A działka to też swojego rodzaju wyzwanie i dużo roboty jest nawet na tych paru metrach wbrew pozorom. :P

Ja już chyba nie namówię męża, bo widzę jak cierpi jak mu proponuję "Chłopaków do wzięcia" na popołudnie. XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@staryhaliny: Wojskowi czy policjanci długo nie wytrzymują z reguły na wczesnej emeryturze, więc nie zdziwiłabym się jakby sobie jeszcze znalazł coś żeby dorobić. :P A działka to też swojego rodzaju wyzwanie i dużo roboty jest nawet na tych paru metrach wbrew pozorom. :P


Ja już chyba nie namówię męża, bo widzę jak cierpi jak mu proponuję "Chłopaków do wzięcia" na popołudnie. XD

@elektroda_topliwa: u nas posiedzenia są wieczorne na karmienie