Gorące dyskusje ostatnie 12h

Rapsy jako jedyny gatunek muzyczny udowadniają, że są prawdziwą muzyką od ludzi dla ludzi, ewoluują nie jako produkt, a jako odzwierciedlenie pokolenia. Nie ma już szarych bloków, osiedlowej patolki i ciągnięcia Kaśki za włosy. Są strzeżone osiedla, drogie telefony na abonament,a rodzice już nie klepią biedy. Młodzież nie chce słuchać o siedzeniu na ławce z chłopakami z bloków, bójkach na boisku i ponurym życiu bez grosza, bo ich to nie dotyczy. I choć to nie moje czasy, nie tak się wychowywałem, to tak bardzo to rozumiem i szanuję, bo jest to najzwyczajniej w świecie prawdziwe.
    I doceniam to, choć rap to nie jest moja muzyka.
    I możesz powiedzieć, że to muza dla dzieciaków, bo ty to w gimbazie słuchałeś Peji, Ostrego i Eldo. Tylko, że wtedy te chłopaki miały tyle samo lat co dzisiejsi młodzi raperzy i nawijali o problemach swoich czasów, które dziś praktycznie nie istnieją. Mówiąc prościej - myślisz, że jesteś kozak, a tak naprawdę jesteś staruchem hipokrytą z ograniczoną wyobraźnią.
    #mata #rap #muzyka
    pokaż całość

odpowiedzi (103)

Michu się zesrał właśni w filmie na temat Skody i mówi jak to P0lacy nie dojrzeli do zakupu 19 letniej skody za 16 kafli, a wszystkie hejty przez wypok.pl

#motoryzacja

odpowiedzi (66)

• odpowiedzi (6)