Gorące dyskusje ostatnie 12h

Znasz to uczucie gdy kończy się w tobie dziewczyna, a zaczyna kobieta?
    Gdy wzburzone hormony wydzielane przez gruczoły gotując się i wrząc uderzają w dolne partie twojego ciała by z tyłu wybuliło ci dupe tworząc z niej potężną broń do uwodzenia samców, a z przodu zalało cię nieokiełznanym ciągle cieknącym śluzem pozostawiającym codzienne plamy pożądania na bieliźnie? Od tej chwili on tam ciągle jest i ciągle się saczy bo nigdy nie wiesz kiedy będziesz potrzebować wsunąć w siebie z cichym mokrym mlaśnięciem... gotowego samczego bolca...
    W tym punkcie znajdowała się Pani z obrazka...
    #dupeczkizprzypadku
    pokaż całość

odpowiedzi (49)

Cześć Mirki i Mirabelki,

Z tej strony firma Guardo, która rozpoczyna swoją przygodę na Wykopie. Jesteśmy chwilowo zielonką, ale przeglądamy stronę od lat i czujemy się częścią tej społeczności.
    Wiadomo, że najlepiej przywitać się robiąc #rozdajo, dlatego przygotowaliśmy dla Was kilka prezentów. Sami nie lubimy przydługich wpisów, więc przekazujemy info i nie marnujemy więcej czasu:

Jako, że jesteśmy producentem zegarków, mamy dla Was:
    1. Dowolny zegarek z kolekcji Guardo Luxury
    2. Dowolny zegarek z kolekcji Guardo Premium
    3. Rabat -50% na dowolny zegarek Guardo lub Goodyear

Do wyboru na https://zegarki-guardo.pl/ (a wybór mamy olbrzymi)

Zasady:
    1. Zielonki biorą udział!
    2. Plusujemy ten wpis
    3. Robimy losowanie na #mirkolos lub #mirkorandom i publikujemy wyniki w poniedziałek o 14:00

Dodatkowo:
    Wprawdzie Black Friday już za nami, ale mamy dla Was #kodyrabatowe który obniża ceny na naszej stronie https://zegarki-guardo.pl/ o 10%! Zarówno na zegarki marki Guardo, jak i Goodyear.

pokaż spoiler WYKOP10

#guardo #mikolajki #zegarkigoodyear

PS. Wysyłka oczywiście gratis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (75)

Jeżdżę na wózku inwalidzkim.

Pytanie do innych inwalidów. Co zrobić jeśli ktoś chwyta mój wózek od tyłu i zaczyna ze mną biec?

Ostatnio wczoraj pod barem pijany typ tak mnie chwycił i zaczął krzyczeć spierdalamy ziomek. Z 200 metrów dalej zablokowałem i poranilem sobie dłonie. #niepelnosprawni #wozek #zalesie #przegryw #niebieskiepaski #warszawa pokaż całość

odpowiedzi (75)