Wpis z mikrobloga

Zamawiał ktoś coś z Xiaomi MC Store 11.11 z dostawą z Polski? Do dziś nie nadali przesyłki i nie odpowiadają na wiadomości a na wysyłkę dali sobie 40 dni... Wziąłem od nich, żeby było szybciej a tu chyba nic z tego nie będzie.
#aliexpress
  • 33
@wqrw: poczytałem trochę na pepperze, są plotki ze towar krąży po magazynach w Europie, pewnie nie spodziewali się takiego zainteresowania, za dużo osób kupiło i jeśli nie wyślą tego w terminie mogą mieć problem z Ali przy takiej ilości anulowanych zamówień, czekać cierpliwie :)
@tonamini: Wiesz, ja doskonale wiem że o to chodzi. Problem w tym że przed rozpoczęciem promocji 11.11 było u nich tylko 32 szczoteczki w polskim magazynie. Kupiłem dwie chwilę po 9 rano ucieszony, że skoro tylko tyle mają to szybko wyślą. Rozeszły się w jakąś godzinę i już do końca wyprzedaży nie były dostępne. Teraz okazuje się, że nie mieli ich chyba w ogóle w Polsce i mają w dupie wiadomości
w Komentarzach na allie są wpisy że wysyła w 8smym dniu. W sensie ostatnim mozliweym na wysylke. Mi jutro stuknie 0 dni na wysylke hehe