Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Mireczki! Zaliczyłem wczoraj super przygodę, ale od początku.
Przed Miluzą we Francji jeszcze, zaczęło mi świrować radio. Odłączyłem więc akumulator i podłączyłem z powrotem żeby się zresetowało. Zapomniałem jednak, że do radia będzie potrzebny kod. Przez 3h jechałem bez muzyki. W końcu w Karlsruhe na Aralu stanąłem po Coca Colę i chciałem sobie wypić razem z whisky, ale na powrocie ze sklepu podszedł ziomeczek z Rosji i spytał dokąd jadę. Ja mówię, że do Magdeburga, on, że na Hamburg, bo jedzie do Norwegii, no i mówię spoko mordo wbiaj, podrzucę Cię i wysadzę jeszcze na siódemce i każdy pojedzie w swoją stronę. Kawałek za Frankfurtem stanąłem na dziku żeby rozprostować kości, a on wyszedł z aparatem co by porobić zdjęcia gwiazd. Tej odpalam auto, a tu radio zaczyna grac. Mówię "#!$%@? niemożliwe". Pokazalem mu co to #hardstyle ( ͡ ͜ʖ ͡) chłopaczyna porobił sobie zdjęcia setów, powiedział że pobierze w domu i że zajebista muzyka. I tak go wysadziłem w Gotyndze, on poszedł szukać kolejnego środka transportu, a ja pojechałem w stronę dwójki. Cieszę się, że mogłem pomóc majstrowi w transporcie, był mega wdzięczny, a też jestem dumny, że dzięki mnie kolejna osoba dołączy do hardstyle'owej rodziny. Sporo ciekawych rzeczy się dowiedziałem od niego, całą drogę praktycznie gadaliśmy. Polecam Mirki zabierać #autostop .
Pozdrawiam i miłego dzionka ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
#czujedobrzeczlowiek #transport #bekaztransa #zycietruckera (busiarza)
  • 4
@monteskjusz: Kiedyś z Francji zabrałem francuza który jechał stopem na oktoberfest. Opowiadał ze co roku paczka znajomych jadą stopem i kto pierwszy dotrze to wygrywa ofc i jakaś tam nagroda :) Gadal elegancko po angielsku ( co we Francji wiemy jest dosyć rzadka umiejętnością ). Puścił mi piosenkę która zna ze jest z Polski a było to... facet to świnia :D