•  

   @StoSloty1488: gdzie beznadziejny, dobrze punktował. Tylko niewiele miał okazji aby się wypowiedzieć, jak zresztą wszyscy konfederaci dzisiaj

   +: Anna_
  •  

   @StoSloty1488: Kulesza zazwyczaj jest słaby w mediach. Widać zdecydowanie po Bosaku i Winnickim doświadczenie parlamentarne. Dobrze, że są w Konfederacji, bo oprócz nich to tylko Korwin i Mentzen wiedzą jak się zachowywać w telewizji. No i Dziambor jako tako wypada, ale i tak czasem robią go jak chcą.

  •  

   @622xc z Korwinem się nie zgodzę. Wolałbym żeby go nie wystawiali do tv. Kulesza jest bardziej zrozumiały dla ludzi niż krul

   +: wieszti
  •  

   @NijuGMD: uczepił się tego ministra finansów i jego znajomości języka polskiego, sugerując możliwą agenturalność. Można było trochę inaczej wykorzystać swój czas zamiast teorii spiskowych.

  •  

   Ale swoją drogą śmieszny pajac Arłukowicz który darł mordę coś o hajlującym Braunie?

  •  

   @622xc: To raczej nie chodzi o doświadczenie parlamentarne bo mają podobne ( po 1 kadencji),raczej chodzi o szkolenia,nie jest tajemnicą że często organizacje powiązane z kościołem szkolą polityków jak się zachowywać w mediach więc całkiem możliwe że ludzie z Ruchu Narodowego odbyli coś takiego a ludzie od Korwina nie.

  •  

   @TMCB: Znaczy chodziło mi nie tyle o doświadczenie parlamentarne co o to, że zarówno Bosak jak i Winnicki są w mediach od kilkunastu lat i tą różnice w obyciu widać bardzo wyraźnie. Taki Korwin, jak wiadomo, ma czasem problem z przedstawieniem swojej myśli i daje się podpuszczać, ale w porównaniu do takiego Kuleszy czy Sośnierza to i tak jest niebo a ziemia.

  •  

   @622xc: Korwin ostatnio zagościł w programie "minęła 8" i "minęła 20" i można było zobaczyć jak wygląda jego dyskusja w większym gronie. Jeśli jest dyskusja na poważny, jakiś głębszy temat to on wypowiadać się nie potrafi. Głosi te swoje stare hasła i szablonowo wpasowuje je w dowolny problem. Taki Bosak powołuje się na dane, statystyki, nazwiska itp. To samo Mentzen czy nawet Winnicki. Jak nie zatrudnia jakiegoś PR-owca to będą za 4 lata płakać. Samym merytorycznym Bosakiem nie poprawia swojej pozycji.