•  

  pokaż spoiler takie tam moje wypociny


  Gdyby zostawić łapanie pokemonów, levelowanie, układanie zespołu i wywalić całą resztę była by to bardo przyjemna gra. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Ogólnie w remasterze nie przeszkadzały mi te archaizmy, a tutaj dosłownie od samego początku gra aż prosi się o podłożenie głosów. Jak to dziwnie wygląda gdy na samym początku koleś który zapowiada wspaniałą przygodę milczy XD

  Są jeszcze te archaiczne ekrany niepotrzebnych informacji.
  Na przykład, czas który mija od zaczepienia nas przez wrogiego trenera, do końca walki zawiera tyle bezsensownych dialogów i ekranów z informacjami, że gdyby to wyrzucić cała walka trwała by max 15s. Oczywiście w opcjach nie możemy ich wyłączyć, za to gra pozwala nam wywalić te przepiękne animacje nad którymi tak ciężko pracował GF. XDDDDDDDDD

  I tak, jedyną opcją aby przyspieszyć walkę jest wyłączenie tych animacji, to nic że pomiędzy nimi mamy masę bezsensownych ekranów z informacjami które zajmują 10x więcej czasu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Jest jeszcze nasz koleżka Hop i jak ja go nienawidzę. Niech on się w końcu odczepi, ja chciałem tylko pograć w pokemonki (╥﹏╥) Psychiczne nie wyczymuje z nim (╥﹏╥)

  Ogólnie to czuje się jakbym grał w symulator naciskania przycisku A ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Z plusów to grafika daje rade, tylko nie radzę łączyć się z internetem w wild area ( ͡º ͜ʖ͡º)

  #pokemonswordandshield
  #pokemon
  #nintendoswitch

  •  

   @MarchwiowySok: Pierwszy raz w pokemonach? XD Ta gra od zawsze polegała na nudnym wciskaniu bez przerwy przycisku A. Grafika w Shield i Sword to żart ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   Pierwszy raz w pokemonach? XD Ta gra od zawsze polegała na nudnym wciskaniu bez przerwy przycisku A

   @Hallvdar: na tych z 3DS i remsterze jakoś mi to nie przeszkadzało, tutaj to jakaś masakra.

   Grafika w Shield i Sword to żart

   Fakt, wild area wygląda jakby było robione tydzień przed premierą i tu faktycznie można to lepiej zoptymalizować i ulepszyć graficznie. Natomiast podstawowe lokacje imo wyglądają bardzo ładnie ( ͡º ͜ʖ͡º)

   Wiesz nowa platforma to spodziewałem się chociaż minimalnego rozwoju. Dodanie nowych opcji w ustawieniach czy dogranie ważniejszych dialogów do głównego wątku fabularnego.
   W sumie to nie spodziewałem się że aż tak to będzie mi przeszkadzać.

  •  

   @MarchwiowySok: Do idealnych pokemonów jeszcze im daleko ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mam nadzieję że za kilka lat zrobią grę z wszystkimi pokemonami,ruchami i najlepiej jakby połączyli wszystkie regiony (ʘ‿ʘ)

  •  

   najlepiej jakby połączyli wszystkie regiony

   Spodziewałbym się najgorszego, czyli połączenia wszystkich regionów w grze f2p z mikropłatnościami ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   Mam nadzieję że za kilka lat zrobią grę z wszystkimi pokemonami,ruchami i najlepiej jakby połączyli wszystkie regiony

   @Hallvdar: super gra bulwo, chcesz wiedzieć o co chodzi to najpierw zagraj we wszystkie poprzednie by mieć jakieś szanse. Albo czytaj jakieś pojebane poradniki xD

  •  

   @Hallvdar

   Mam nadzieję że za kilka lat zrobią

   Nie licz na to. Nintendo switch jako nowa platforma była właśnie idealną okazją do zaprezentowania nowej odsłony serii, ale zjebali to po maksie. No ale nic się nie stało, bo ludzie i tak to kupują, więc po co się starać ¯\(ツ)