Wpis z mikrobloga

@lajsta77: Na Tyranitarze i większości bossów 5 poziomu (w tym Cobalionie) bez problemu się robi to zadanie - ustawiasz kółko na excellenta i rzucasz po ataku pokemona. Jak nie dajesz rady to usuń to zadanie (nagroda to Larvitar do złapania), albo naucz się rzucać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lajsta77: A faktycznie, myślałem że to zwykłe 3 excellenty pod rząd ( ͡° ͜ʖ ͡°) W takim razie jak idziesz na rajd 5 poziomu to możesz kogoś poprosić, żeby rzucił - większość pro graczy zawsze podkręca.
@lajsta77: @Dejus: @darkdancerr: @Karbostyryl: @Barti1403: @JohnnyAK11: @Szynk44: czytałem o tricku, który opracowali na Silph Roadzie - jak rzucisz pierwszego excellenta, to wchodzisz w kolejnego poka i wyłączasz transmisję danych/wifi - jeśli trafisz, to gratulacje, możesz łapać dalej. Jeśli nie - wyłączasz apkę i uruchamiasz ponownie - nie doliczy Ci tego rzutu i nadal masz szansę na drugiego i trzeciego excellenta. Podobno działa, ja nigdy nie
@lajsta77: Makuhita, Drozwee, mr Mime i z palcem w dupie robię podkręcony excellent. Jeszcze jakby to było zadanie na larwe że trzeba 3 pod rząd to różnie, bo jak nie trzeba to te poki na których łatwo to wbijać łapią sie za 1 rzutem. Ale 3 bez konieczności pod rząd to i na pidgeyach idzie zrobić.