Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jak myślicie, skoro Boga nie ma i demonów też to czym są Waszym zdaniem egzorcyzmy?
    Np przypadek Annalise Michelle, która podczas egzorcyzmow mówiła w różnych językach, mimo że nigdy się ich nie uczyla albo w ogóle mówiła innym głosem. Męskim.
    Jak to wytłumaczyć?

#egzorcyzmy #religia #katolicyzm #ateizm #pytanie pokaż całość

odpowiedzi (175)

Bardzo mocno ubolewam nad tym, że większość użytkowników wykopu popiera aborcję.

Ja wiem, że na wykopie jest dużo złych rzeczy. Np. tag #przegryw - ludzie, którzy nienawidzą kobiet.

Różnica jest taka, że tak naprawdę nikomu z tego powodu nie dzieje się krzywda. W Polsce nie było żadnego "Beta Uprisingu". Podobnie nie było ani jednego zamachu w stylu Elliota Rodgera. Mizogini pokrzyczą, pojęczą, ale nie ma rewolucji (dzięki Bogu).

Natomiast popierając aborcję macie realny, negatywny wpływ na życie nienarodzonych dzieci.
    Bo gdyby nie było to społecznie akceptowalne to niektóre normalne dziewczyny zrezygnowałyby z aborcji. A tak, gdy od każdej strony otrzymują wsparcie - finansowe, emocjonalne - to niestety takich zbrodni się dopuszczają. Wyjedzie za granicę jak gdyby nigdy nic. Nawet nie pomyśli, że jedzie tam zabić człowieka.

Smutne to jest. Pisze się o tym, że aborcja to prawo człowieka. Szkoda, że nie myśli się o prawie do życia tego małego.

Chciałbym, żeby kiedyś trendy się odwróciły i działania Pro-Life byłyby bardziej popularne niż Pro-Choice. Niestety jest na odwrót, dopiero napiera fala feminizmu do Polski. Pewnie będzie jeszcze gorzej

#aborcja #4konserwy #lewica #neuropa
    pokaż całość

odpowiedzi (88)

Matko bosko kochano. Wczoraj mnie rodzice tak wkurzyli, że żadna ilość kapucziny nie pomaga.
    Mój ojciec taki prawdziwy polski Janusz, wyjechał pracować do Niemiec. Przyjechał właśnie na święta i matka dzwoniła, że mam przyjechać bo paczki z rajchu przywiózł.
    Pojechałem wczoraj na kawę. Siedzimy i gadamy o pierdołach i co tam ciekawego w tych nimcach.
    No i zaczęła się historia właściwa - wymiana opon w aucie.
    Opowiada, że gdzieś tam kupił prawie nówki sztuki rocznik 2017 prawie za darmo. No i dochodzi do opowiadania, że jak wracał to skręcił pod las i wyjebał stare opony.
    No myślałem , że się przesłyszałem ale nie. Mój ojciec wyjebał pod lasem 4 stare opony.
    Moja żona zobaczyła moją minę i już mie ścisneła za kolano dając znać, żebym sobie darował ale to nie pomogło.
    Pytam się go czemu to wyjebał w lesie a nie zostawił tam, gdzie kupił opony używane.
    Odpowiedział mi rozbrajająco, bo za utylizację trzeba było zapłacić.
    Pytam się ile kosztowała taka utylizacja.
    A on oburzony odpowiada, że 2 EURO od opony chcieli. No zagotowałem się po prostu i pytam jak mu do jasnej cholery mogło być szkoda wydać 32zł. Pokazuje na stół i mówię, że na to gówno co przywiózł to mu szkoda nie było i że mógł zadzwonić to bym mu te 8 euro przelał skoro to taka duża kwota dla niego a nie do lasu wywozić jak polskie robactwo. Na tych co śmieci w piecach palą to buczy a sam takie akcje robi.
    No dalej to już było darcie ryja na siebie nawzajem. Za ojcem wstawiła się moja matka, że przeciez ktoś to pewnie posprząta.
    No wiadomo - leśne skrzaty posprzątają.
    Aż w końcu usłyszałem, że mam wypierdalać i nie pokazywać się na święta. Zebrałem się z żoną jebłem drzwiami i tyle.
    Już to trochę ze mnie dziś zeszło ale przed chwilą dzwoniła matka, że mam zadzwonić do ojca i go PRZEPROSIĆ to wtedy będę mógł na święta przyjechać xD
    Odpowiedziałem tylko, że i tak na święta w Bieszczady jadę. A jak im coś zostanie po świętach to do śmietnika a nie do lasu.

Ehh rodziny się nie wybiera, a szkoda ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zalesie #patologiazewsi #patologiazmiasta #janusze #polakicebulaki #gorzkiezale
    pokaż całość

odpowiedzi (64)