Gorące dyskusje ostatnie 12h

Czy takie banknoty są coś warte? Chodzi mi o numer.

#pieniadze #numizmatyka

odpowiedzi (60)

Na wstępie chciałbym powiedzieć, że nie spodziewałem się, aż takiej ilości plusów pod trailerem wpisu o zwykłej randce wykopka z różowa z tindera. Za tak duży odzew postaram się dosyć szczegółowo opisać co się działo, a działo się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

link do wczorajszego wpisu o którym mowa https://www.wykop.pl/wpis/46024655/ide-dzisiaj-na-randke-na-piwo-z-dziewczyna-z-tinde/

skrót dla tych którym nie chce sie czytać

tl;dr

pokaż spoiler Randka wyszła super, dziewczyna tez super i ładniejsza niż na zdjeciach. Duzo rozmów bliskości przytuleń i namiętne pocałunki na pożegnanie. Lepiej sobie nie mogłem tego wymarzyć, ta dziewczyna to materiał na coś fajnego i długoterminowego.

Umówiliśmy się wieczorem w centrum miasta na piwo w jednym z barów przy rynku. Byłem pierwszy na miejscu zaczekałem na nią przed wejsciem. Mijały kolejne minuty, a w mojej glowie myśli, że mnie wystawiła. Taka myśl przeszła mi po tym gdy zobaczyłem bardzo podobną dziewczyne 10m dalej ode mnie samą patrzącą się w moim kierunku i zaglądająca w telefon. Pomyślalem aha zobaczyla mnie stwierdzila ze chujowy i poszła sobie, a mnie zaraz zablokuje na wszystkich social mediach gdzie sie dodaliśmy. Na szczęście nic takiego nie miało miejsca, pojawiła się zaraz po tym piękna dziewczyna w dlugim plaszczu z czarną torebką. Od razu ją rozpoznałem, a ona mnie, powiedziałem radosne cześć i poszedł przytulas na powitanie( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Od razu weszliśmy do baru bo na zewnątrz było bardzo zimno. Zajęliśmy miejsca, rozebraliśmy się z płaszczy i zamówiłem piwka. Gadka szmatka, pytam się jak spędziła popołudnie, a ona że była na zakupach w galerii i nagle wyciąga z torebki dla mnie prezent! Wyobrażacie to sobie? Obca laska z tindera daje wam prezent! Ja w szoku i to jeszcze bardzo miły trafiony to co lubie. Pytam się o co chodzi z jakiej okazji. A ona, że mówiłem jej że na mikołajki nic nie dostałem to proszę nie będzie juz Ci smutno ze nic nie dostałeś. No nie wyobrażacie sobie jak się miło poczułem. Rozmawialiśmy o przeróżnych tematach. Zwierzyła mi się, że bardzo spodobał jej się mój profil (super lajka dostałem od niej) i spotyka się pierwszy raz z facetem przez internet. Usunęła tindera nie wiem czy to dla mnie, ale nasłuchałem się jak to nieudolnie do niej zagadywali, albo jak na żywo próbują zaczepiać ją obcy faceci. No mówie wam czułem żenaduwe w jak nieudolny sposob potrafią faceci zagadywać różowe. Dużo śmiechu i zabawy mielismy ze sobą. Był kontakt fizyczny o którego starałem się dbać tak bardzo tutaj na wykopie wspominamy jak wielka odgrywa role. Tutaj złapanie za kolano tutaj za udo, o masz łaskotki? Albo pokaż obojczyki daj dotknąć. Takie niewinne rzeczy i dotyk budują zaufanie i maleje skrępowanie przy drugiej osobie polecam każdemu wypróbować. Niedaleko nas odbywało się karaoke wiec duzo rozmawialiśmy o muzyce i koncertach na których bylismy, mamy bardzo podobny gust muzyczny, a gdy leciały "nasze" piosenki to oboje śpiewaliśmy na tyle ile znamy tekst było to mega urocze. Pochwaliłem się również, że potrafię tańczyć i od razu zaproponowała mi wyjscie na jakąś imprezę do klubu bo większość facetów nie potrafi tańczyć, a ona uwielbia. I tak mijały kolejne rozmowy i kolejne piwo. Bawiłem się jej włosami, a ona zareagowała ze uwielbia jak ktoś tak robi i się rozpływa gdy ktos przeczesuje jej wlosy rękami. Przytulaliśmy się, patrzyliśmy sobie głęboko w oczy i tak nam mijał milo czas. Nawet niewiadomo kiedy, a spędziliśmy tam razem prawie 5h i nie odczuwaliśmy ani przez chwili nudy. Poczułem się zmęczony po całym dniu i piwko zrobilo swoje, popatrzyłem w telefon na godzinę, ona też w szoku że tak późno, a jutro ona wstaje wcześnie rano. To zaproponowałem, że ją odprowadzę pod jej mieszkanie. Trzymała mnie pod ręke i tak spacerowalismy w dobrych nastrojach, Pod jej mieszkaniem opowiadala mi jak tutaj jej sie mieszka i opisywała współlokatorów. Spytała sie mnie czy mi sie dzisiaj podobało odparłem, że tak było super i musimy koniecznie powtorzyć i od razu padły rożne propozycje typu wspólne wyjście na łyżwy (。◕‿‿◕。) Zegnała się ze mną bardzo długo wręcz nieudolnie powtarzając się i przytulając sie do mnie. Od razu połączyłem fakty z taką pewną dziewczyną która zachowywała sie bardzo podobnie na pożegnanie rok temu w stosunku do mnie. Gdy był odpowiedni moment pocałowałem ją łapiąc namiętnie za szyje i odgarniając jej włosy. Widocznie bardzo jej się podobało bo nie chciała przestać, całowaliśmy się po szyi czy tez gryzła mi ucho (wspominałem jej, że bardzo to lubie ( ͡° ͜ʖ ͡°)) Całowaliśmy sie tak kilka minut, aż powiedziałem ze nooo zmykaj do siebie bo jutro rano nie wstaniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pożegnaliśmy się długim całusem i pojechała windą do swojego mieszkania. Oceniam randke chyba najlepiej ze wszystkich moich dotychczasowych.

Ktoś mógłby powiedzieć, a gdzie ruchanko? A ja mowię stanowcze nie, sex wszystko by zepsuł szanuje bardzo tę dziewczynę i licze, że wyjdzie z tego coś bardziej ambitnego niż jednorazowy seks (ʘ‿ʘ)
    #tinder #randka #chwalesie
    pokaż całość

odpowiedzi (150)

• odpowiedzi (14)