Wpis z mikrobloga

#oszukujo #fifa20 #prawo #policja

Witam serdecznie,

Zakupiłem FIFE20 na OLX za pobraniem od jakiegos #!$%@? i wyslal mi #!$%@? puste opakowanie jakiegos filmiku.. babcia odebrala i zaplacila mnie nie bylo..

Czy mozna cos z takim oszustwem zrobic ? Zglaszac to ? Jest sens ? Mial ktos taki przypadek ?

Gosc raczej nie wpisal swoich prawdziwych danych .. ale nr konta raczej prawdziwy ... #pomocy #mirki
  • 7
@baqqqq kolejny zdziwiony. Nawet jeśli nie możesz odebrać osobiście to zawsze pytaj o taką opcję, większość oszustów albo nie odpowie albo zacznie kombinować że nie ma takiej możliwości.
@baqqqq: na policję biegiem ze wszystkimi dowodami, to nie jest nawet kradzież a oszustwo i wyłudzenie. Ewentualnie piszesz mu że czekasz na przelew do jutra w kwocie x2 a jak nie to policja bo masz jego numery i nie będzie to żaden problem może się obesra bo tylko debil by tak zrobił
@baqqqq: na policję biegiem ze wszystkimi dowodami, to nie jest nawet kradzież a oszustwo i wyłudzenie. Ewentualnie piszesz mu że czekasz na przelew do jutra w kwocie x2 a jak nie to policja bo masz jego numery i nie będzie to żaden problem może się obesra bo tylko debil by tak zrobił


Tylko jakie dowody oprocz kontaktu na OLX ? gosciu nawet prawdziwych danych nie podal
@baqqqq kolejny zdziwiony. Nawet jeśli nie możesz odebrać osobiście to zawsze pytaj o taką opcję, większość oszustów albo nie odpowie albo zacznie kombinować że nie ma takiej możliwości.


Ty to wszystko od razu wiedziałeś i bys na to wpadł
@baqqqq: jak się czegoś nie jest pewnym to się nie kupuje. Jesteś podwójnie głupi raz że się dajesz oszukiwać na Olx a drugi że myślisz iż płatność za pobraniem cię chroni. Tylko poczta polska daje możliwość sprawdzenia przez odbiorem a teraz to się bujaj. Drogą masz tą nauczkę ale dla kolesia szacun bo nauczył cię myśleć
@baqqqq: zdajesz sobie sprawę, że w necie można kupić konto bankowe założone na żula z pełnym dostępem i takich ofert jest na pęczki i nikt specjalnie z tym się nie kryje? Rachunek bankowy nic nie daje jak ktoś rozsądnie postanowił ciebie oszukać.