Wpis z mikrobloga

Siema Mirko. W prawdzie opiniować nie będę w sprawie, nie jestem też rzecznikiem, ale staram się zdementować dwa w kółko powtarzane mity, które przewijają się cały czas przez temat ostatnich wydarzeń w Koninie. Zapraszam.

https://www.wykop.pl/link/5220257/konin-policjant-zastrzelil-mezczyzne-czyli-dwa-medialne-klamstwa-moje/

#panbagieta #policja #prawo #ciekawostki #pracbaza #polska
Sierzant_Bagieta - Siema Mirko. W prawdzie opiniować nie będę w sprawie, nie jestem t...
  • 34
@Sierzant_Bagieta: odpowiadajac na ostatnie pytanie, oczywiscie ze nie jest, chcemy cywilizowanego spoleczenstwa i cywilizowanej policji.

Pytanie najwazniejsze jest czy, policjant rzeczywiscie byl zagrozony, bo jeden strzal wskazuje na taka wlasnie sytuacje.
Odpowiedzi nie znamy, poczekajmy na sekcje, nagrania(o ile byly i nic sie z nimi bie stalo:) i zeznania swiadkow.
@Sierzant_Bagieta Panie Bagieta, patrząc na pierwszy film z Ameryki mamy obraz z dwóch kamer na klatce piersiowej policjantów, sprawa jest jasna widać wyraźnie, że facet się rzucił na policjanta. Czy policjanci chcieliby mieć takie kamery również w Polsce? Kiedyś chyba były jakieś przymiarki albo testy, nie pamiętam dokładnie. Wydaje mi się, że w znacznej części spraw i późniejszego rozstrzygania czy policjant miał rację czy nie to byłby ogromny krok do przodu. Pomijając