Wpis z mikrobloga

Cytując post z Facebooka. Proszę zobaczyć jaki Michalkiewicz to skuiel. Posty tej skrzywdzonej dziewczyny są mega smutne - w komentarzach screeny.

**

Stanisław Michalkiewicz, który porównał do kur
Kasię, ofiarę księdza pedofila, i przegrał proces w tej sprawie, dzisiaj ujawnił dane Kasi. Zrobił to, narzekając, że nie ma środków na koncie. A nie ma, bo przegrał proces, nie był łaskaw pojawić się na rozprawie i ma zasądzoną karę pieniężną - ta kwota jest prawdopodobnie zablokowana na poczet wyroku. Ale Michalkiewicz nazywa to ,,brutalną zemstą Kasi" i mówi o ,,wyzerowaniu" konta. A po ujawnieniu danych Kasi prosi fanów o wpłacanie na siebie pieniędzy.

W tej chwili prawicowy internet urządza sobie na Kasi lincz. Kasia przeżywa kolejny dramat. Utraciła anonimowość i minimalne poczucie bezpieczeństwa, bo jakiś nadziany ch** nie mógł znieść faktu, że musi ponieść konsekwencje swoich czynów i robi z siebie ofiarę.

Kasia boi się wyjść z domu. Boi się zajrzeć na skrzynkę mailową. Boi się być. Być sobą.

Nigdy nie widziałam tak obrzydliwego człowieka. Za to, jak dręczy i torturuje Kasię i inne ofiary księży i kobiety, powinien już dawno siedzieć w więzieniu.

A to, z czym teraz mierzy się Kasia, jest gorsze od więzienia. Michalkiewicz urządził jej piekło.

To nie może tak pozostać. Po prostu NIE MOŻE.

Skrzywdził mnie w dzieciństwie ksiądz, teraz krzywdzi Kościół Katolicki. mnóstwo wsparcia dla Ciebie teraz i wciąż

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli
  • 63
@JAI2L9LAD: ja też nimi gardzę! Tak samo jak lewakami! Niech obydwie strony wezmą porządny rozbieg i #!$%@?ą łbem o ścianę. Pozdrawiam wszystkich myślących rozsądnych ludzi, oraz życzę wytrwałości ofierze Księdza. Kto nie jest lewacki/prawacki kiep niech pamięta że jest nas wielu tylko siedzimy na razie cicho bo mamy swoje sprawy i życie ale jak dalej bedziecie na s #!$%@? to przestaniemy być niewidoczni.
@nigdy_nie_zylem: Uwielbiam ten kucowaty kodeks moralny. Jesteś niczym nie różniącym się od Mochalkiewicza czy Korwina ułomem.

Mówisz o 13 letniej dziewczynce którą porwano z patologicznej rodziny, ksiądz ją odkurzał narkotykami, gwalcił i zmuszał do aborcji. Towarzystwo Chrystusowe o wszystkim wiedziało i tuszowali to. Po dwóch latach więzienia ten ksiądz wrócił do pracy z dziećmi.

Pozwala ich i dostała 1 mln odszkodowania, ostatnio chcieli kasacji tego wyroku ale im się nie udało.