Wpis z mikrobloga

zawrotnej mocy 250 KM


@Cock_Inside: 250 KM netto*, a przynajmniej tak kiedyś czytałem. Czyli 250 KM jest „na kołach”, bo cała ta buda ma ponad 3 tony, a Mercedes deklarował, że jest w stanie rozpędzić się do 200 km/h, a setkę miał zamykać w 12 sekund. A tyle, ile tam jest dodatkowych urządzeń do zasilania, to trudno, żeby te 250 KM na sucho miało na to wszystko wystarczyć przy takich osiągach.
@Cock_Inside: moim zdaniem muzeum Porsche przewyższa muzeum Mercedesa bliskością i dostępnością eksponatów. Mercedes to historia motoryzacji, fakt, ale muzeum Porsche jest po prostu lepsze. Polecam
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dieqx: Mam inne zdanie. Mercedes ma o wiele większe muzeum, dodatkowo oglądanie 300SL przy akompaniamencie muzyki Elvisa Presleya daje świetny klimat. Nie miałem żadnych oczekiwań wobec muzeum Porsche a i tak się zawiodłem
@Cock_Inside to dziwne. Wszystkie eksponaty bliżej, do niektórych można było zajrzeć do środka (obsługa otwierała). Fakt - muzeum Mercedesa jest bardziej imponujące, chociaż bliskość eksponatów w tym drugim mnie urzekła. Polecam również muzeum bmw w Monachium
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dieqx: W BMW byłem już jakiś czas temu, byłem nawet w VW w Wolfsburgu. W Porsche można było wsiąść tylko do GT3 RS, gdzie w Mercedesie wsiadłem do autobusu reprezentacji Niemiec i wielu nowych aut na placu. Ale nie ma co dyskutować o gustach. Każdy lubi to co lubi :)
@Cock_Inside no pewnie. Jak ja byłem, można było wsiąść do kabrio 911, której dokładnie - nie pamiętam. BMW miało masę ciekawostek wg mnie. Porsche miało dużo wyścigówek i rzadkich, starych bolidów, co mnie ogromnie jarało, ale Mercedes... Imponował