Wpis z mikrobloga

W październiku do sprzedaży trafiło wznowienie książki „Polowanie na Czerwony Październik” od Wydawnictwa Znak Horyzont. W 1990 roku na jej podstawie John McTiernan nakręcił film pod tym samym tytułem, w którym główne role zagrali Sean Connery i Alec Baldwin. Mamy dla Was konkurs, w którym możecie zgarnąć jeden z dwóch egzemplarzy nowego wydania powieści. Wystarczy, że napiszecie w komentarzu, jaki jest Wasz ulubiony film na postawie serii powieści Toma Clancy'ego. Odpowiedź wystarczy uzasadnić w dwóch zdaniach.

Na odpowiedzi czekamy do końca piątku. Wyniki podamy w najbliższą niedzielę. Informacje o książce znajdziecie tutaj: http://filmozercy.com/wpis/tom-clancy-polowanie-na-czerwony-pazdziernik-przeglad-ofert-na-ksiazke

#rozdajo #konkurs #ksiazki #film #filmy #kino #ksiazka
Pobierz filmozercyCOM - W październiku do sprzedaży trafiło wznowienie książki „Polowanie na ...
źródło: comment_rplWZTRUDbUarMMFVBI53rOZuNTxcWdx.jpg
  • 9
@filmozercyCOM:
jak dla mnie najlepszym filmem na podtawie książek Toma jest " Polowanie na czerwony Październik".
Świetna obsada: Sean Connery i Sam Neill, jak dla mnie dwóch najlepszych aktorów w tym filmie.
Ciasnota i klimat zaszczucia pod powierzchnią wody.
Podobny klimat pościgu jest w filmie Foxtrot z Clintem Eastwoodem. Obydwa klasyki warte obejrzenia:)
@filmozercyCOM: "Suma wszystkich strachów" Dobry film i z przyjemnością sobie obejrzałam konflikt amerykańsko-rosyjski. Można poczuć 'stare, dobre czasy'. A do tego dobra gra aktorska - zwłaszcza Freeman. Gdy oglądam reżyserską wizje wybuchu bomby jądrowej zawsze jestem pod wrażeniem.
@filmozercyCOM: Słabe pytanie, bo "Polowanie na Czerwony Październik" to jedyny bardzo dobry film na podstawie twórczości T. Clancy ;/ Oprócz tego tylko najnowszy serial inspirowany postacią J. Ryana ma rację bytu, oczywiście minus za brak pana Clarka, a J. Krasinski w tytułowej roli wyzwala ambiwalentne uczucia.

Odpowiedź poza konkursem, mam całą "Czarną Serię" i pozostałe pozycje z wydawnictwa "Amber" ( ͡ ͜ʖ ͡) W razie ewentualnej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@filmozercyCOM: Bardzo trudne pytanie. Wydaje mi się, że nie umiem podać tylko jednego tytułu, bo najbardziej podoba mi się właśnie Krasnyj Oktiabr i Suma Wszystkich Strachów.

Przede wszystkim, należy zacząć od tego, że obie ekranizacje to zupełnie różne kino. Jak dla mnie, Polowanie celuje w widzów, którzy cenią nie tylko wartką akcję, ale i nutki dramatów. Suma zaś jest najwyższych lotów filmem sensacyjnym.

W Polowaniu najbardziej cenię sobie wykonanie techniczne (jak
Pobierz Mis_Kudlacz - @filmozercyCOM: Bardzo trudne pytanie. Wydaje mi się, że nie umiem poda...
źródło: comment_x2q0JdLCVWGtlyyTfJC9ctXFj1G2msWY.jpg
@filmozercyCOM: wyłamię się, bo to nie będzie film, a najnowszy serial pt Jack Ryan. Idealnie oddaje on charakter Jacka, jego analityczne myślenie. Do tego trzeba dodać, ze to najzwyczajniej dobrze zrealizowany, świetnie wyreżyserowany i zagrany serial z porywającą historią