Wpis z mikrobloga

W przeciwieństwie do Wykopu, gdzie Michalkiewicz jest celebrowany i broniony. Piękny przykład kultury i cywilizacji chrześcijańskiej.

@wolodia: Ty chyba o jakimś innym Wykopie mówisz, bo dawno nie widziałem takiego jadu i takiego seansu nienawiści, co w znalezisku o Michalkiewiczu. Piękny przykład kultury i cywilizacji antychrześcijańskiej.

Nawet pierwszy komentarz w tym wpisie nazywa go "kawałem gnoja".
@wolodia: Gdzie tu rigcz, jeśli człowieka pozbawia się możliwości do obrony, skazuje zaocznie, a on o tym nie wie? Kafka się kłania. Terlikowski koncentruje się na ujawnieniu nazwiska przez Michalkiewicza, które było ujawnione lata temu, a w dupie ma totalitarne działania sądu, który może zniszczyć człowiekowi całe życie, pozbawić środków do życia. I nie chodzi tu o Michalkiewicza, który sobie poradzi, ale to może spotkac każdego szarego człowieka, który nie ma
@grim_fandango: Michalkiewicz celowo unikał odbierania wezwań do sądu i ignorował swój meldunek, tylko po to żeby utrudnić pozew i uniknąć odpowiedzialności za swoje czyny i słowa. Dobrze wiedział że został pozwany, a teraz gra ofiarę aby zdobyć sympatię (i pieniądze) swoich bardzo naiwnych słuchaczy i czytelników.

A to, że Michalkiewicz jest klasycznym przykładem chamstwa, wulgarności, hipokryzji i obłudy, to już zupełnie osobna kwestia.
A to, że Michalkiewicz jest klasycznym przykładem chamstwa, wulgarności, hipokryzji i obłudy, to już zupełnie osobna kwestia.

@wolodia: Nawet sam dajesz kolejny przykład, jak to rzekomo na Wykopie Michalkiewicz jest "celebrowany i broniony".
Ty chyba o jakimś innym Wykopie mówisz, bo dawno nie widziałem takiego jadu i takiego seansu nienawiści, co w znalezisku o Michalkiewiczu. Piękny przykład kultury i cywilizacji antychrześcijańskiej.

Nawet pierwszy komentarz w tym wpisie nazywa go "kawałem gnoja".


@ibilon: bo się w końcu czara goryczy przelała. do tej pory był wrzucany na główną przez troglodytów, którzy w tym starym antysemicie widzieli inteligenta, bo używał trudnych dla nich słów, co w tym
Michalkiewicz celowo unikał odbierania wezwań do sądu i ignorował swój meldunek, tylko po to żeby utrudnić pozew i uniknąć odpowiedzialności za swoje czyny i słowa.


@wolodia: ty wierzysz w to, co napisałeś?

Twierdzisz że Michalkiewicz nie zdawał sobie sprawy, że może go trafić wyrok, bez jego obecności na rozprawie (tak jak się zresztą stało)? Że świadomie pozbawił się prawa do obrony?

Albo ty jesteś niedorozwinięty, albo za takich masz swoich interlokutorów...