Wpis z mikrobloga

@FELIX90: ale nie bardzo rozumiem o co ci chodzi.
To mniejwiecej tak samo, jakbys stanal na srodku biedronki i darl sie w nieboglosy, ze tydzien temu mieli taniej a teraz jest drozej, zeby za tydzien byla promocja, a ogolnie to lidl lepszy.
I dziwowal sie i krecil afere, ze kierownik wezwal do ciebie ochroniarzy.

Jaki jest ten sklep kazdy widzi, prowadza taka a nie inna polityka od lat, skoro robia to
@FELIX90: Dlatego wyjechalem :p ale pisanie tej samej ceny jako obnizka to jest ogolnoswiatowe zjawisko. Promocja ma zachecic do sprzedazy, i tak wiekszosc klientow sprawdza towar w kilku miejscach (przynajmniej ja tak robie)
@FELIX90 ile Ty masz lat? 14?
Przecież to prywatna firma i mogą sobie zarządzać cenami jak chcą.
Zgodnie z polskim prawem ceny muszą być najpierw podniesione na min dzień.. a potem znowu opuszczone żeby właściciel sklepu mógł przykleić na produkcie cenę z hasłem PROMOCJA. To raz.
Po drugie ceny często są narzucone przez producentów i tutaj również istnieją zmiany co kilka dni (np Apple czy Samsung tak robi).
Inna sprawa to to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FELIX90: pracowałem niegdyś w Empiku gdzie regularnie ludzie z RTV euro AGD wapdali po cole i gumy na przerwę. W Black Friday spytałem różową z Euro jak tak ich promocje, czy mają coś dobrego. Ona na to:


Tyle w temacie
@FELIX90 ale ludzie chcą być oszukiwanie :D oni tam pewnie lecą na 5% marzy na najpopularniejszą elektronikę a ludzie spodziewają się 50% obniżek na coś co się samo bez promocji sprzedaje. Oni tylko spełniają oczekiwania takich jak Ty.
Chciałem kupić topowego smartwatcha w jednym z popularnych sklepów. Jakie bylo moje zdziwienie gdy cena nagle bez powodu poszla o kilka stów w górę - w żadnym innym sklepie nie bylo takiej ceny. Kupilem w sklepie u konkurencji. Dzis z ciekawosci widze, ze ten zegarek jest w promocji na te sama cene, za ktora szedlem go wtedy kupic ¯\_(ツ)_/¯ no coz, przynajmniej konkurencja byla bardziej uczciwa i dzieki temu przytulila kilkanascie stowek