Wpis z mikrobloga

Dziś mam dla Was fotorelacje z pewnej chatki, która stała sobie samotnie przez wiele lat, blisko głównej drogi w miejscowości Chociszewo obok Warszawy. Czasem przejeżdżając tamtędy samochodem, lubiłem się tam po prostu zatrzymać i pstryknąć jej zdjęcie. Zacząłem ją fotografować od roku 2014, wtedy chyba ktoś tam pomieszkiwał, bo czasem było widać lecący dym z komina. Z roku na rok widać było, że popada w ruinę, ściany się zaczęły sypać i w 2016 roku mogłem w końcu zajrzeć do jej wnętrza. Znajdowało się tam wtedy tylko krzesło, łóżko i piecyk. Udało mi się sfotografować ją o różnych porach roku, o zachodzie słońca, w gęstej mgle, czy w pięknych czerwonych makach. Jedynie czego nie udało mi się zrobić, to zdjęcia kiedy jest przysypana śniegiem. Niestety, zawaliła się pod koniec 2016 roku.

Postanowiłem stworzyć taką foto historię tego miejsca i się nią z Wami podzielić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pełną galerię możecie zobaczyć Tutaj, utworzyłem nawet znalezisko.

Mój Fanpage / Instagram
Zapraszam do obserwowania mojego tagu #szaryburekfoto pod którym wrzucam zdjęcia z miejsc opuszczonych.

#fotografia #opuszczone #tworczoscwlasna #mojezdjecie #opuszczonemiejsca #urbex #historia
Pobierz nightmeen - Dziś mam dla Was fotorelacje z pewnej chatki, która stała sobie samotnie ...
źródło: comment_st8XDMCgfBU0bwtJyV7PCAekimBjRTjv.jpg
  • 18