•  

  Takie tam z zeszłego roku z #poznan

  pokaż spoiler uuuu, coś się będzie działo? czyżby ( ͡º ͜ʖ͡º) tak! tylko nie wiemy jeszcze dokładnie co, kiedy, gdzie i w jak wielkim bólu zostanie zrodzone - trochę czekamy na pewne sygnały, trochę kończymy pewien zakres prac ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ Jesteśmy już jednak bliżej niż dalej - pamiętamy o wszystkich którzy zgłaszali chęć swojego zaangażowania w tworzenie imprez Wykoparty (。◕‿‿◕。) Jeżeli to możliwe prosimy Was o zgłoszenie chęci organizacji imprezy w danym mieście w wiadomości PW - inaczej chęci zostania organizatorem (niekoniecznie w najbliższym czasie, tak bardziej długotrwale).

  Coś dla Was przygotowujemy, ale prosimy o zaciśnięciu kciuków jeszcze na jakiś tydzień, do dwóch乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: IMG_20181021_112659.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Cześć, nazywam się Hugh Christopher Newsom, a obok mnie moja dziewczyna, miała na imię Channon Gail Christian. 6 stycznia 2007 r. zostaliśmy napadnięci na parkingu przez 4 czarnych mężczyzn i 1 czarną kobietę. Chyba nie byli jakoś specjalnie zainteresowani samochodem, bo czemu spalili go jeszcze tej samej nocy? Zabrali samochód, a nas trzymając na muszce pistoletu zmusili do pojechania razem z nimi. Zawieźli nas do jakiegoś wynajętego domu. Tam zakneblowali mnie skarpetą, kostki związali paskiem od spodni, ręce związali za plecami, a głowę nakryli bluzą, którą zawiązali wokoło szyi sznurówkami. Zostałem przez nich zgwałcony oralnie, analnie (dużym przedmiotem), a mój penis został odcięty na oczach mojej dziewczyny. Zmusili mnie to spaceru boso (nie mogli powstrzymać się od kradzieży moich butów) do najbliższych torów kolejowych. Tam zostałem postrzelony w kręgosłup przez co natychmiast zostałem sparaliżowany, a drugi strzał w tył głowy zakończył moje życie. Potem moje ciało polali benzyną i podpalili. Mojej dziewczynie, Channon, również nie przepuścili. Zabrali ją na zaplecze tego wynajmowanego domu i związali ją strzępami prześcieradła. Była gwałcona przez kilka godzin przez 4 czarnoskórych mężczyzn w potworny sposób, cierpiała z powodu niewyobrażalnego bólu. W tym czasie była też brutalnie pobita nogą od krzesła i kopana w głowę. Jej genitalia w zasadzie nie przypominały już genitaliów. W jakimś rzadkim przypływie przytomności stwierdzili, że najwyraźniej zostawili ślady DNA na niej i wewnątrz niej. Żaden problem, po prostu wyszorowali wybielaczem jej okaleczone, krwawiące genitalia i wlali go jej prosto do gardła kiedy jeszcze żyła. Głowę zawinęli jej torbą po zakupach, włożyli ją do kilku plastikowych worków i wrzucili do kosza na śmieci, gdzie powoli się udusiła.

  Pewnie nie słyszeliście tej historii, nie była jakoś szczególnie nagłaśniana przez media, pewnie domyślacie się dlaczego...
  Moja dziewczyna i ja byliśmy prawdziwymi ludźmi i naprawdę tak umarliśmy. Ja miałem 23 lata, ona 21 lat.

  http://www.chrisandchannon.com
  https://en.wikipedia.org/wiki/Murders_of_Channon_Christian_and_Christopher_Newsom
  #mordercy #kryminalne #usa
  pokaż całość

  odpowiedzi (403)

 • avatar

  Gdy jesteś kucem i myślisz że geje próbują wsadzić penis w penis, a lesbijki pochwę w pochwę XD
  #neuropa #bekazprawakow #bekazkuca #seks #heheszki #lgbt #konfederacja

  odpowiedzi (105)

 • avatar

  Gej: po prostu istnieje
  Meanwhile prawak:

  ( ಠ_ಠ)

  #neuropa #bekazprawakow #prawackianalcontent

  odpowiedzi (28)